Witam!
Typy na walkę wieczoru, czyli pojedynek na który wszyscy czekają: Fedor vs. Werdum
Kursy na zwycięstwo rosjanina oscylują w granicach 1.2 i tym samym nie zachęcają do gry. Jednak patrząc na dodatkowe opcje, czyli „round betting” znalazłem kilka ciekawych opcji.
#1
Typ: Werdum vs Emelianenko fight ends in RD – 1
Kurs: 3.0
Stawka: 4 u
Bukmacher: betCris
#2
Typ: Werdum vs Emelianenko fight ends in RD – 2
Kurs: 2.8
Stawka: 2 u
Bukmacher: betCris
Jeśli brazylijczyk liczy na wygraną musi próbować poddania bardzo szybko. Nierozstrzygnięcie walki przed czasem na swoją korzyść może się dla niego skończyć sporym bólem głowy. Patrząc na statystyki Fedor na 32 walki aż 23 skończył w pierwszej rundzie.! Jako „podpórkę” zabezpieczę się i rundą drugą ale już z niższą stawką.
Trzeci typ wygląda bardzo prawdopodobnie więc i stawka będzie wyższa:
#3
Typ: F. Emelianenko wins by TKO/KO
Kurs: 1.85
Stawka: 5 u
Bukmacher: 5dimes
Ogólny kurs na wygraną Fedora jak już pisałem wcześniej wynosi ok 1.2. Jednak już na jego wygraną przez KO/TKO – 1.85. A jak inaczej miał by wygrać? Przez poddanie? Już bardziej prawdopodobna jest decyzja, ale osobiście wątpię czy walka ta dotrwa do końcowego gongu.
Powodzenia!



























