Listy startowe XII Ligi BJJ

14 Październik 2010
Listy startowe XII Ligi BJJ

Przypominamy, że 16 października będzie miała miejsce XII Liga BJJ, duże wydarzenie, ponieważ zgłosiło się na nie ponad 280 zawodników z całej Polski. Zachęcamy Was do wzięcia udziału i kibicowania zawodnikom, od ilości widzów zależą możliwości pozyskania sponsorów na kolejne odsłony imprezy oraz ich ogólne powodzenie.

W środku posta lista zawodników, którą opublikowali w internecie organizatorzy.

juniorzy

58,5 kg
1 Oskar Krol S.K.T. United Gym
2 Dawid Kareta octagon team
3 Lukasz Pawlik S.K.T. United Gym
4 Beniamin Skraskowski Linke Gold Team
64 kg
1 Slawek Bulka octagon team
2 Michal Komorski Copacabana
3 Daniel Konicki Copacabana
4 Wojciech Ludjan SQRA GOLD TEAM
5 Piotr Sadkowski Linke Gold Team
6 Krzysztof Bara Łamator Racibórz
7 WOJCIECH SUROWANIEC KAITO
69 kg
1 Mateusz Jagocki Copacabana
2 mateusz kolba berserkers team olsztyn
3 Damian Piatkowski S.K.T. United Gym
4 Mateusz Pietrzak Berserkers Team
5 Piotr Zaremba Alliance
6 Mateusz Zwierzchowski S.K.T. United Gym
7 Hończak Bartosz Łamator Racibórz
74 kg
1 Filip Kierzkowski S.K.T. United Gym
2 Mateusz Pluta Gracie Barra Poland Team Draculino
3 Artur Wiech Drysdale JJ
4 Niestrój Łukasz Łamator Racibórz
5 Adrian Wrobel S.K.T. United Gym
6 Gerard Labinski Copacabana
7 Oleksiak Dawid Bastion Gracie Barra Team Draculino
79,3 kg
1 Tomasz Cimoch Alliance
2 Pawel Czekaj Copacabana
3 Przemek Dabrowski Gracie Barra Poland Team Draculino
4 dawid kawaller berserkers team olsztyn
5 Maciej Maczynski Okninski team
6 Jakub Mazur Copacabana
7 Wojciech Plachciak Sparta
8 Mikolaj Stasinski Copacabana
9 Adrian Til Sparta
10 Milosz Trzaska Rio Grappling Club Jelenia Gora
11 Wojciech Tutaj Copacabana
12 Adran Til Sparta
13 Wojciech Płachciak Sparta
89,5 kg kg
1 Michal Linart Bastion Gracie Barra Team Draculino
2 Marcin Malczynski SQRA GOLD TEAM
3 Mateusz Zackiewicz Rio Grappling Club Jelenia Gora
4 Artur Baginski S.K.T. United Gym
5 pawel makarewicz berserkers team olsztyn
6 artur nadarzyn berserkers team olsztyn
7 Jakub Radzimski Rio Grappling Club Jelenia Gora
+ 89,5 kg
1 Patryk Binkowski S.K.T. United Gym
2 Pawel Malocha Drysdale JJ
3 Ronald Zietara Berserkers Team
4 Michal Zydowicz Berserkers Team

seniorki – białe open
1 Paulina Majchrzak Berserkers Team
2 Alina Mackiewicz Copacabana
3 Ewelina Arendarska octagon team
4 Malgorzata Los Alliance
5 Daria Matera Rio Grappling Club Dabrowa Gornicza
6 Jagoda Podkowska Copacabana

seniorki kolorowe open
1 Joanna Pieczewska Zlomiarz Team
2 Agata Snoch Drysdale JJ
3 Sandra Pniak octagon team
4 Barbara Sobieraj Fracek Gold Team
5 Anna Wilanowska Copacabana
6 Joanna Ogrodnik Łamator Racibórz
7 Magdalena Witkowska Berserkers Team

seniorzy białe
64 kg
1 Dawid cichocki Sparta
2 Kamil Dziadek Drysdale JJ
3 Marcin Ciszek Vencedores
4 Adam Kasperski Berserkers Team
5 mateusz kujacz ROCHA TEAM POLSKA
6 Dawid Kurkowski octagon team
7 Marcin Leiman Gracie Barra Poland Team Draculino
8 Agata Parzyszek Bielskie Centrum Sztuk Walki Team Draculino
9 tomek pogocki berserkers team olsztyn
10 Koszeluk Michał Grappling Kraków
11 Barej Konrad Grappling Kraków
70 kg
1 Tomasz Barbachowski Copacabana
2 Lukasz Borowski SQRA GOLD TEAM
3 Kamil Goluch Copacabana
4 Sebastian Kolodziejczyk Copacabana
5 Wojciech Kruk Copacabana
6 Pawel Kwak Bielskie Centrum Sztuk Walki Team Draculino
7 Wojciech Makarski Alliance Team
8 Maciej Pszczolka octagon team
9 Damian Rodak Rio Grappling Club Dabrowa Gornicza
10 Michal Sitarski Copacabana
11 Blazej Smigielski Drysdale JJ
12 Michal Such Kodokan
13 Tomek Wawrzyczek octagon team
76 kg
1 Grzegorz Bialas Alliance Team
2 Marcin Brach Bielskie Centrum Sztuk Walki Team Draculino
3 Marcin Czarnecki Rio Grappling Club Dabrowa Gornicza
4 pawel debski berserkers team
5 Sebastian Duda SQRA GOLD TEAM
6 Sebastian Jarzebski Drysdale JJ
7 Pawel Kosinski Alliance
8 Pawel Kutylowski Alliance
9 Artur Misiak Berserkers Team
10 Jakub Molasy Alliance Team
11 Piotr Osinski Alliance Team
12 Sebastian Ostapski S.K.T. United Gym
13 Tomasz Pieroszczuk Copacabana
14 lukasz prost ROCHA TEAM POLSKA
15 Lukasz Plawecki HALNY Nowy Sacz
16 Tomasz Romanowski Drysdale JJ
17 Artur Rosadzinski Drysdale JJ
18 Marcin Snarski Alliance Team
19 Daniel Solinski Rio Grappling Club Jelenia Gora
20 tomasz szkaluba top team kolobrzeg
21 Sedzimir szulik octagon team
22 Mikolaj Tabor Copacabana
23 Lukasz Truskolawski Alliance
24 Bartlomiej Urban Gracie Barra Poland Team Draculino
25 Kamil Wilk Drysdale JJ
26 Dybiec Tomasz Grappling Kraków
27 Jacek Ziolek Gracie Barra Poland Team Draculino
82,3 kg
1 eugeniusz baranski top team kolobrzeg
2 WALDEMAR BORYCKI Copacabana Konin
3 Borys Buza Alliance Team
4 Kamil Dasiak octagon team
5 marcin dering ROCHA TEAM POLSKA
6 Mateusz Ditrych Drysdale JJ
7 Robert Henek octagon team
8 lukasz kawaller berserkers team olsztyn
9 mateusz kojtych berserkers team olsztyn
10 Marcin Luter S.K.T. United Gym
11 Pawel Matuszak Berserkers Team
12 Wojciech Malysiak Gracie Barra Poland Team Draculino
13 Bartlomiej Ratajczak Gracie Barra Poland Team Draculino
14 Rafal Sepkowski Palestra
15 pawel sztudller berserkers team olsztyn
16 Sywak Wojciech Łamator Racibórz
17 Rafal Wesolowski S.K.T. United Gym
18 Dominik Zyla Grappling Kraków
19 Poźniak Marcin Grappling Kraków
88,3 kg
1 Pawel Banach Copacabana
2 Mateusz Bubin Rio Grappling Club Jelenia Gora
3 Michal Gajewski Alliance Team
4 kamil kielek ROCHA TEAM POLSKA
5 Dominik Krystera Shooters
6 Jakub Leiman Gracie Barra Poland Team Draculino
7 Maciej Lucinski Rio Grappling
8 Przemyslaw Michalak Shooters
9 Dominik Olszewski Fizol Team Blekitni Tarnow
10 Przemyslaw Parzyszek Bielskie Centrum Sztuk Walki Team Draculino
11 Marcin Polakowski Copacabana
12 Adam Wieczorkowski Shooters
13 damian wojciechowski ROCHA TEAM POLSKA
14 Tomasz Wojciechowski Palestra
15 Misior Mateusz Grappling Kraków
94,3 kg
1 Wojciech Cyrulik Alliance
2 Adam Granic Alliance Team
3 Piotr Witek Alliance Team
4 Andrzej Jaromin Bielskie Centrum Sztuk Walki Team Draculino
5 grzegorz kaszuba berserkers team olsztyn
6 Marcin Mieten Palestra
7 Jarek Ogielo octagon team
8 Rafal Zaborski Copacabana
9 Marcin Lukasiewicz Bielskie Centrum Sztuk Walki Team Draculino
10 Włoczewski Jan Aliance Team
11 Jacek Czyz Alliance Team
plus 94,3 kg
1 Robert Jakubczak K.S. Boks Poznan
2 Rafal Jaromin Bielskie Centrum Sztuk Walki Team Draculino
3 Mateusz Ostrowski Berserkers Team
4 MARCIN ROSSA Copacabana Konin
5 Panasiuk Krystian Grappling Kraków
6 Piotr Chmielarz Gracie Barra Poland Team Draculino
7 Jakub Pentek Drysdale JJ
8 szymon raduchowski berserkers team olsztyn
9 Tomasz Zackiewicz Rio Grappling Club Jelenia Gora

seniorzy niebieskie
64 kg
1 Dawid Cichocki Sparta
2 PRZEMYSLAW KONOPINSKI Copacabana Konin
3 Maciej Kuzik Drysdale JJ
4 marcin Lasota Gracie Barra Lodz
5 Robert Piotrowski S.K.T. United Gym
6 Karol Salamon octagon team
70 kg
1 Pawel Juras Copacabana
2 Janusz Andrejczuk Alliance
3 michal babirecki berserkers team
4 Piotr Barbachowski Copacabana
5 Marcin Kabat K.S. Boks Poznan
6 Bartek Kopera S.K.T. United Gym
7 Marcin Kozbial Shooters
8 Wiktor Siekierka Rio Grappling
9 Jerzy Toeplitz Alliance Team
10 ADAM UGORSKI Copacabana Konin
76 kg
1 Adrian Baranski Copacabana
2 Marek Bieronski Copacabana
3 Pawel Blachowicz S.K.T. United Gym
4 Maciej Janiszewski Copacabana
5 Michal Kauzynski Berserkers Team
6 Marcin Klimczak Grappling Krakow
7 Pawel Kowalczyk Copacabana
8 Marek Kuriata SQRA GOLD TEAM
9 Rafal Meller Gracie Barra Poland Team Draculino
10 Jacek Piekarski Gracie Barra Poland Team Draculino
11 Robert Pysno S.K.T. United Gym
12 Pawel Reszka Copacabana
13 Cezary Stefanczuk Copacabana
14 Jacek Stolarski Alliance
15 Krzysztof Suchorabski Copacabana
16 Kuba Wiktor Zlomiarz Team
17 Marcin Wisniewski Alliance
18 Michal Wocial Copacabana
19 Milosz Lukowicz Rio Grappling
20 Lukasz Lyczkowski Copacabana
82,3 kg
1 Tomasz Bartkowiak Drysdale JJ
2 Maciej Bazyl Copacabana
3 Jakub Dyczka Berserkers Team
4 Rafal Gwozdzinski Zlomiarz Team
5 Maciej Glowacki Drysdale JJ
6 Sebastian Kalina Alliance Team
7 Marcin Mysiakowski Copacabana
8 Jaroslaw Niewdach S.K.T. United Gym
9 Konrad Stalega Copacabana
10 Filip Strupczewski Copacabana
11 Dawid Szpak Bastion Gracie Barra Team Draculino
12 Pawel Wolowiec Copacabana
13 Jakub Lotysz Copacabana
88,3 kg
1 Bartosz Balut Fizol Team Blekitni Tarnow
2 Lukasz Dzbik Rio Grappling
3 Krzysztof Gawlinski S.K.T. United Gym
4 Mariusz Grzempa Copacabana
5 Kamil Jurczuk Alliance
6 Rafal Lisiecki Gracie Barra Poland Team Draculino
7 Lukasz Michalec Drysdale JJ
8 Krzysztof Pyclik Copacabana
9 mateusz rojek ROCHA TEAM POLSKA
10 Jakub Smolinski Kodokan
11 Marek Surdyk Drysdale JJ
12 Marcin Wilk octagon team
13 Pawel Zasada octagon team
94,3 kg kg
1 Adam Jurek S.K.T. United Gym
2 Mateusz Lebiedowicz Zlomiarz Team
3 Marcin Naruszczka Okninski team
4 Tomasz Paczesny Gracie Barra Lodz
5 Arek Peszynski Gracie Barra Poland Team Draculino
6 Krzysztof Skarbinski Alliance
7 Piotr Targonski Alliance
100,5 kg
1 Pawel Gasinski Copacabana
2 bartek komar berserkers team olsztyn
3 Filip Kopij Rio Grappling
4 artur krerowicz top team kolobrzeg
5 PAWEL KUNYSZ KAITO
6 piotr ossowski ROCHA TEAM POLSKA
7 Piotr Wachowski Copacabana
+ 100,5 kg
1 Konrad Bronicki Okninski team
2 kamil kawecki berserkers team olsztyn
3 Sebastian Maciejewski Gracie Barra Lodz
4 Wojciech Ras AZS UAM BERSERKERS
5 Marcin Tybura S.K.T. United Gym
6 Andrzej Drapala Vencedores

seniorzy purpury
70 kg
1 Adam Gorny Zlomiarz Team
2 Iwo Orzelek Copacabana
3 Marek Pietrzak Alliance
4 Maciej Sawosz Copacabana
5 Kamil Tarnawski Łamator Racibórz
6 Daniel Wrzesniewski Zlomiarz Team
76 kg
1 Krzysiek Gil Bastion Gracie Barra Team Draculino
2 Maciej Kozak Grappling Krakow
3 Michal Plich Berserkers Team
4 Filip Sadowski Drysdale JJ
82,3 kg
1 Mariusz Abramiuk Linke Gold Team
2 Michal Cnotalski Drysdale JJ
3 Arek Durlej Drysdale JJ
4 Pawel Nedzi berserkers team
5 artur piotrowski linke gold team koszalin
6 Piotr Serafin Linke Gold Team
88,3 kg
1 Tomek Jurkiewicz Gracie Barra Poland Team Draculino
2 Pawel Kaczynski Linke Gold Team
3 Piotr Klein Copacabana
4 karol stankiewicz linke gold team koszalin
5 Lukasz Zawada Rio Grappling
6 Marek Zbrog S.K.T. United Gym
plus 88,3 kg
1 tomasz arabasz berserkers team olsztyn
2 Marcin Bandel Drysdale JJ
3 Przemyslaw Konieczka Gracie Barra Poland Team Draculino
4 Karol Migo Grappling Krakow
5 Marcin Wosiek Copacabana

seniorzy elita
82,3 kg
1 Tomasz Jabłonka Łamator Racibórz
2 Marek Pasierbski Copacabana
3 Marcin Tobera Copacabana
4 Lukasz Baginski Zlomiarz Team
5 Maciej Kowalski Drysdale JJ
6 Charles Negromonte Copacabana
plus 82,3 kg
1 Mieszko Maciejewski Copacabana
2 Maksymilian Wisniewski Drysdale JJ
3 Lukasz Pawlowski Copacabana
4 Lukasz Lepianka Drysdale JJ
5 Janiszewski Tomasz Aliance Team
6 Piotr Rutkowski AZS UAM BERSERKERS

Komentarze

  • ktos chyba za duzo razy upadl na mate przed zrobieniem tej listy bo wystawili kobiete w kategori biale pasy 64kg razem z facetami :))

  • F. Georgiew

    Ta, dziś widziałem na Budo 😉
    I bez tego wprowadziłem parę poprawek, ale już na wielkie litery nie miałem siły. Ważne żebyście mogli tam znaleźć ludzi, którzy Was interesują, znajomych itd.

  • Marcin

    kat purpur 88+ 1 Bandel 2 Migo 3 Konieczka