To oni…

autor:
25 Marzec 2011
To oni…

Ta dwójka złych ludzi będzie chciała pokrzyżować plany naszym zawodnikom na Łódzkiej FAŁ 2. Kto to jest? Szerzej o tych postaciach w rozwinięciu.

Pan z lewej to Konstantin Gluhov, znany w Polsce z turnieju KSW wagi ciężkiej oraz z walki z Pawłem Słowińskim na jednej z gal K-1. Gluhov to łotewski kickboxer, który startuje w kickboxingu i MMA i to nawet z dobrym skutkiem. Doszedł do finału turnieju wagi ciężkiej KSW, przegrywając w finale z Davidem Olivią, położył na deski Pawła Słowińskiego, wygrał turniej K-1 w Stambule oraz wygrał turniej ’20 000 dollars’, w którym w ciągu jednej nocy pokonał 4 rywali. Mocny striker, zobaczymy, czy da radę Michałowi Kicie.

Leonardo Chocolate jest znakomitym grapplerem, który w Brazylii był można powiedzieć, solidnym zawodnikiem. Uczestnik wielu turniejów grapplingowych, a w MMA pokonał min: Yukiego Sasakiego z Japonii. Niebezpieczny w parterze, ale w stójce powinien odstawać od Tomka Drwala.