Anderson Silva i Vitor Belfort trenerami brazylijskiego TUFa?

01 Listopad 2011
Anderson Silva i Vitor Belfort trenerami brazylijskiego TUFa?

Nie wiem jeszcze co sądzić o najnowszych doniesieniach około UFC, ale czas pokaże. Podczas, gdy wszystkie branżowe portale podchwyciły wiadomość o kolejnych trenerach brazylijskiej edycji reality show „The Ultimate Fighter”, wiadomość wydaje się nie być taka pewna.

Wg doniesień globo.com, które ma relacjonować w brazylijskiej telewizji wszystkie eventy UFC, trenerami kolejnego TUFa mają być Anderson Silva i Vitor Belfort. Oczywiście od razu nasuwa się wniosek, że na zakończenie show, dochodzi przecież do konfrontacji trenerów w oktagonie a to chyba nie do końca plan, który pasowałby w chwili obecnej samej UFC. Nie minął dzień a przedstawiciel organizacji zdementował newsa.

„Nie mieliśmy jeszcze nawet jednej rozmowy na temat tego, kim będą trenerzy (brazylijskiego TUFa).”

Te słowa wydają się logiczne, zwłaszcza kiedy w głowie dzwonią słowa Dany White a propos ewentualnego rewanżu Andersona z Chaelem Sonnenem.

„Bylibyśmy głupi nie organizując tego pojedynku.”

Tym bardziej, że przecież prezydent UFC podkreślił sytuację z Vitorem, iż „jest za wcześnie na ich rewanż.” Nie wspominając, że „Phenom” leczy starą kontuzję.

Pamiętajmy jednak, że stare porzekadło głosi, że w każdej plotce jest odrobina prawdy. Może chodzi więc jedynie o jednego z nich? Skoro bardzo prawdopodobny wydaje się rewanż „Siva vs. Sonnen” to wybór padłby na Vitora. Brzmi sensownie…

Komentarze