Wywiady przed UFC 139

17 Listopad 2011

Wszystkie wywiady w środku posta. Powyżej Cung Le między innymi o swoich dziwnych stopach, rozstaniu ze Strikeforce, wpływie UFC on Fox na niższy hype stojący za UFC 139 i o tym jak niebezpieczny jest Wanderlei przyparty do ściany.

Javier Mendez z American Kickboxing Academy mówi o ostatniej porażce Caina Velasqueza, o tym czy kontuzje wpłynęły na jego występ, o tym, jak czuje się w chwili obecnej i o szansach Wanderleia Silvy na sprowadzenie walki na ziemię z Cungiem Le.

Urijah Faber o swoim najbliższym przeciwniku, szansach na ponowną walkę o tytuł, dawaniu wywiadów bez koszulki, gorących reporterkach, butach Ariela i wychodzeniu z jego mamą do octagonu…

Wanderlei Silva mówi o przedwczesnym powrocie do octagonu, przygotowaniu psychicznym, przyczynach ostatniej porażki i gameplanie na walkę z Cungiem Le.

Dan Henderson o powrocie do UFC, kwestii pasa Strikeforce, o prawdopodobnym przebiegu sobotniej walki, o „długowieczności” takich zawodników jak on czy Randy Couture.

Shogun o stosunkowo małym hype stojącym za jego walką, zagrożeniach ze strony Hendersona, o walce na jednej karcie z Wanderleiem Silvą i walkach z młodości, między innymi tej na imprezie, którą kiedyś wrzucaliśmy na MMAnews. Shogun próbuje mieszać angielski z portugalskim, wygląda to fajnie – stara się!

Brian Bowles o niezadowoleni z powodu nie otrzymania ataku na tytuł, o tendencji do łapania kontuzji dłoni i tym, czy UFC faworyzuje Urijaha Fabera.

Karyn Bryant z Rafaelem Cordeiro, który mówi o przygotowaniu Wanderleia Silvy, sprowadzeniu ludzi z taekwondo, by okopali nieco Wanda i studzeniu go, by przewalczył spokojnie trzy rundy.

Komentarze

  • Jelk

    Fajnie, że Wand nie myśli o żadnej tam emeryturze. War!