jump to example.com

NEWSY

KSW 22 jednak w Warszawie. Anzor Azhiev i Christos Piliafas w rozpisce?



Wczoraj, spotkaliśmy się z Maciejem Kawulskim, by dokonać rocznego rachunku sumienia. Dyskutując o tym, nie dało się pominąć związanych z tym planów ekspansji federacji KSW na 2013 rok. Okazuje się, że 22-gala nie odbędzie się – tak jak planowano wcześniej – we Wrocławiu a ponownie w stolicy. Co wpłynęło na tę decyzję?

Mogę to już powiedzieć półoficjalnie. Gala KSW 22 będzie prawdopodobnie po raz kolejny w Warszawie, w połowie marca. W związku z czym debiut w KSW Pawła Nastuli, zobaczymy w stolicy, w jego mieście, w którym wielokrotnie próbowano doprowadzić do gali z udziałem Pawła, ale nie udało się to z różnych powodów. Będzie to naprawdę duży „boom” i na galę pójdą na pewno ludzie, którzy chcą zobaczyć Pawła przed zakończeniem, nieuchronnym – bo Paweł Nastula nie zaczyna swojej kariery – tylko gdzieś ją kończy i nie chce mówić mówić tutaj, że to jest jego ostatnia walka, tylko mówię o jakiejś tam tendencji.


Oprócz wspomnianej zmiany miejsca z Wrocławia na Warszawę, Maciej Kawulski wspomina o potencjalnych zawodnikach, których federacja bierze pod uwagę na marcową galę. I tak, pada tu nazwisko Anzora Azhieva.

Istnieje również prawdopodobieństwo, że Konfrontacja raz jeszcze sięgnie po Christosa Piliafasa. Jest to jednak informacja całkowicie niepotwierdzona a jedynie podana na podstawie tego, co zawodnik z USA – nie pierwszy raz – napisał na swoim oficjalnym facebooku:

Szukam sponsorów na moje nadchodzące walki. Jedną mam w marcu, za oceanem, w Europie, która będzie w PPV i druga tutaj w Michigan!


Termin się zgadza, natomiast mylący jest zwrot Pay Per View, bo KSW 22 nie będzie wyświetlane w płatnym systemie, chyba że zawodnikowi chodziło tutaj o internetowy IPLA TV. Jak wiadomo, obaj ciężcy: Paweł Nastula i Karol Bedorf nie mają jeszcze ustalonych przeciwników. Wciąż jednak w głowach dźwięczą nam słowa Martina Lewandowskiego, który po mało spektakularnym występie Piliafasa zapowiedział, że raczej nie będą korzystali więcej z jego usług, ale w biznesie nigdy nie wolno mówić „nigdy”. Więcej informacji na ten temat w obszernym wywiadzie TUTAJ.

Dodane: 30 grudnia, 2012 / Kategorie: MMA, WYWIADY

Autor:

Redaktor Naczelny portalu MMAnews.pl

14 odpowiedzi do: KSW 22 jednak w Warszawie. Anzor Azhiev i Christos Piliafas w rozpisce?

  1. bart

    12/30/2012 o 12:11

    Grecki vs Waluś ?

  2. luky

    12/30/2012 o 14:27

    Też myślę że jeśli Piliafas to dla Walusia bo po tym co pokazał z Pudzianem nie widzę go z Bedorfem ani z Nastulą.

  3. muszka

    12/30/2012 o 14:55

    Nie chcem więcej oglądać tego ogóra Piliafasa na KSW.

  4. Ultimate

    12/30/2012 o 15:00

    Porażka zatrudniać zawodnika który położył się i nawet nie próbował się bronić, nawet pozorów takich nie stwarzał, no cóż włodarze KSW liczą na powtórke walki Piliafas-pudzian, tym razem w wykonaniu walusia ich perełki

  5. zDalekaWidacLepiej

    12/30/2012 o 15:19

    Jak zawsze MMA News informacje z pierwszej reki, świetna robota!
    Rozumiem, ze w przypadku zwycięstwa Bedorfa i Nastuli chłopcy spotkają się w następnym pojedynku o pas. Waluś z Piliafasem czemu nie a Rożal jak się namyśli mógłby skopać tyłek Thompsonowi.

  6. irys

    12/30/2012 o 17:14

    Piliafas pewnie zawalczy z thompsonem :D

  7. luky

    12/30/2012 o 17:27

    Ja bym nie kombinował i w ciężkich zestawieniach wykorzystał zawodników na kontraktach starcie rodem z PRIDE thompson vs nastula
    do tego o pas Bedorf vs Overeem

  8. zxc

    12/30/2012 o 22:15

    „Christos Piliafas w rozpisce?”

    Wkurzają mnie te plotki. Facet napisał o Europie i PPV a Wy od razu KSW…

  9. Buba

    12/30/2012 o 22:40

    Przytrzym ryj marudo. Lazisz i mendzisz od poczatku powstania swiata

  10. TD

    12/30/2012 o 22:45

    @zxc
    Zanim się za bardzo zaczerwienisz ze złości. Czy za potwierdzenie wystarczy ci, że Piliafas sam o tym wspomniał w jednej z rozmów?

  11. spoko_ziomal

    12/30/2012 o 23:31

    Ten Pifalias czy jak mu tam to przeciez totalne dno, on ma jeszcze dostac szanse?

    Absurdem również jest rezygnowanie z Vanderleia Bazelaka, który miał definitywnie potencjał zająć rolę Najmana.. mówię tu o względach marketingowych.. Najman przegrywał, ale walki mu oferowano i budziły wielkie emocje. W moim mniemaniu Kamil Bazelak oczywiście sportowo jest na poziomie nawet wyższym od Walusia i stąd to on powinien walczyć na galach KSW, ale zdaję sobię sprawę, że na razie Kamil tego nie udowodnił na ringu, bo na KSW pechowo przegrał, a na K1 dostał leszczy.

    No ale naprawdę mnie to dziwi. Bazelak ma potencjał jak już nadmieniłem również marketingowy, nawet przegrywając budzi wielkie emocje… A niech wygra rewanż z Walusiem, to potem gotowe wreszcie starcie z Pudzianem, byłby wielki „bad blood” i super wyniki sprzedaży subskrypcji PPV. A nawet mogli dać teraz Kamila Nastuli…

    Cóż, wielka szkoda, ale wiem, że Kamil się nie podda, on zamierza walczyć na ringu zawodowym jeszcze przez kilka lat i wiem, że planuje walczyć już niedługo z lepszymi rywalami niż ostatni jego dwaj rywale w K1.

    POZDRAWIAM

  12. dominion

    12/31/2012 o 13:37

    Co z tego że Bazelak dostał leszczy na K-1 skoro Pudzian dostaje leszczy na każdym KSW. Z nie-leszczami przegrywa. Brak logiki.

    Chciałbym Waluś vs. Bazelak II

  13. dominion

    12/31/2012 o 13:38

    Albo

    Wiśniewski vs. Bazelak

    i ten kto przegra nie walczy już na KSW

  14. niktnicniewie

    1/2/2013 o 12:00

    Z tweetera Greckiego:
    :Christos Piliafas ‏@Chris_Pilly
    HEADED BACK TO POLAND TO FIGHT IN KSW WITH JAMES LEE. TIME TO DO WORK!