jump to example.com

NEWSY

Bilety na KSW 23 wyprzedane w cztery dni



Zaledwie kilka dni temu federacja KSW podała publicznie informację o rozpoczęciu sprzedaży biletów na dwudziestą trzecią galę, planowaną w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot). Jeżeli nadal planujecie wybrać się na wyjątkowo mocno obsadzoną galę z topowymi nazwiskami, to… już niestety nie jest to możliwe. Przynajmniej jeśli ostrzyliście sobie apetyt na bilety na trybunach.


Jak dowiedzieliśmy się w dniu wczorajszym, wszystkie bilety na trybunach zostały wyprzedane. Chodzi w sumie o 7 tysięcy wyprzedanych miejsc. Przypominamy, na czerwcowej gali zobaczymy pojedynki: Mamed Chalidow vs. Melvin Manhoef, Michał Materla vs. Kendall Grove. Do tego wystąpią Mariusz Pudzianowski, Maciej Jewtuszko, Aslambek Saidov, Mateusz Zawadzki a do tego wszystkiego fanów czeka finał kobiet o pas kategorii -51kg. Galę będzie można oglądać za pośrednictwem systemu PPV już 8-go czerwca.

W przeciągu 2-3 tygodni pojawią się bilety na płycie, które zapewniają możliwość znalezienia się jeszcze bliżej akcji. Poinformujemy Was o sprzedaży odpowiednio wcześniej.

Dodane: 21 marca, 2013 / Kategorie: MMA

Autor:

Redaktor Naczelny portalu MMAnews.pl

22 odpowiedzi do: Bilety na KSW 23 wyprzedane w cztery dni

  1. tomox

    3/21/2013 o 14:37

    wow! a na mmarocks piszą że mma attack 4 też w ergo arenie i znowu z freakfightem, a tutaj, jak widać da się bez freaków (pudzian już nie przyciąga tylu ludzi, więc nie uznaję go za freaka) i to w błyskawicznym tempie :D

  2. muniek

    3/21/2013 o 14:47

    Dziwne, bo jeszcze są bilety do kupienia…

  3. BaranyK

    3/21/2013 o 14:48

    @tomox Pudzian zawsze bedzie freakiem

  4. Ultimate

    3/21/2013 o 14:51

    Jeszcze nie odbyła się 3 gala MMAA więc nie ma co gadać, tamtego roku też miało być MMAA w zielonej górze i wiemy jak to wyszło.
    7000 tysięcy wyprzedanych miejsc w Ergo Arenie ??? Czy tam nie wchodzi więcej ludu, to jest większa hala niż Torwar.
    KSW stało się modne wśród januszy, mnie natomiast wkurwia jak pokazują w migawce ryje dody, ibisza i tym podobnych błaznów.

  5. Ł

    3/21/2013 o 15:02

    mają rozmach skurwysyny :)

  6. Mechiko

    3/21/2013 o 15:07

    Bilety na UFC w szwecji poszły w 3…… godziny ;)

  7. kuba

    3/21/2013 o 15:19

    BaranyK … ogarnij sie niedorozwoju:D:D mechiko ksw to nie ufc! ladnie ladnie,milo slyszec ze mma kwitnie i to w jakim stylu jest popyt :) GRATULACJE

  8. raph

    3/21/2013 o 15:24

    biletów jeszcze trochę jest. Z lepszymi miejscami słabo, ale na górnych trybunach jeszcze są. Nie wiem skąd info, że wyprzedane już.

  9. F. Georgiew

    3/21/2013 o 15:45

    Mowa o biletach na trybunach, zaraz uzupełnię ten akapit.

  10. k44

    3/21/2013 o 16:00

    Ultimate – Zastanawiam sie czy to Polsat pokazuje gale w tv czy jest taka telewizja jak KSW bo jeszcze o takiej nie slyszalem..

  11. HectorUFC

    3/21/2013 o 16:01

    7000 miejsc to chyba miejsca siedzące. A łącznie ze stojącywi ergo arena mieści 15000 ludzi. Dorobią się na mamedzie,pudzianie i michale. PPV pewnie kupi dużo ludzi.

  12. skorupek

    3/21/2013 o 16:03

    MODERATOR: „Skorupek, jeżeli nie stonujesz w komentarzach to zostaniesz stonowany! Połowa komentujących ma ciebie dość.”

  13. tyson

    3/21/2013 o 16:16

    Skorupek i jego mongolskie mądrości dzień kolejny…….. psychopata w czystej postaci…

  14. muniek

    3/21/2013 o 16:17

    skończ pierdolić
    ostatnio pisałeś, że sprzedało się tylko 10 tys. PPV na gale PBN

  15. tyson

    3/21/2013 o 16:20

    @muniek – dokładnie, ten popapraniec skorupek zalewa forum fekaliami ze swojej zwichrowanej łepetyny…

  16. tyson

    3/21/2013 o 17:25

    Co do ergo areny, to polecam poniżej zamieszczony filmik pokazujący, jak wielofunkcyjnym jest obiektem. W ciągu ostatnich 4 dni odbyło się w ergo 5 imprez: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=q43ur9q1DnM

  17. Ultimate

    3/21/2013 o 17:59

    k44 próbowałeś być zabawny czy żałośny?? Wyszło Ci to drugie

  18. iAdam

    3/21/2013 o 18:14

    Proponuję nie wprowadzać ludzi w błąd bo może się to niekorzystnie odbić na sprzedaży biletów i na fanach

    Wolnych biletów jest jeszcze między 200 a 300 na trybunach. Wystarczy sprawdzić na ebilet..

  19. zxc

    3/21/2013 o 20:58

    No właśnie. Dlaczego kłamiecie? Gdyby nie iAdam to pewnie darowałbym sobie to KSW a jak się okazuje bilety są jeszcze dostępne
    https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=74075

    jakieś 300-400 biletów

  20. Artur

    3/21/2013 o 21:14

    Ja też mam dość skorupka! Czyli już więcej jak połowa… ;)

  21. Dudek

    3/21/2013 o 21:34

    w końcu moderacja zadziała! ostania duża fala nienawiści tu krąży.

    ja zaspałem z kupnem biletów, strasznie mnie zaskoczyło wyczyszczenie w tak szybkim tempie lepszych sektorów. Widać, że KSW ma już hardcorowych fanów, którzy z takim wyprzedzeniem już chcą iść na galę :)można śmiało powiedzieć, że hala jest wyprzedana. ta garść biletów to jakieś pojedyncze miejscówki oraz takie w których grzywką zawadza się o dach.

  22. bucu

    3/28/2013 o 21:36

    Siema, ma ktoś na sprzedaż bilety na ksw 23 w Gdańsku?

    jarzi925@wp.pl