„Mam jeszcze jedną walkę w kontrakcie i mówię Rosji dziękuję.” – Damian Grabowski o stosunkach z M-1 Global

autor:
29 Grudzień 2013
„Mam jeszcze jedną walkę w kontrakcie i mówię Rosji dziękuję.” – Damian Grabowski o stosunkach z M-1 Global


Ostatnie ciche dni Damiana Grabowskiego, to typowa cisza przed burzą. Nowy mistrz M-1 Global najwyraźniej nie jest za bardzo zadowolony z nowej sytuacji, jaka zastała go u rosyjskiego pracodawcy i zapowiada, że trzecia walka będzie prawdopodobnie jego ostatnią. Czy zakończy ją starciem z Marcinem Tyburą? „Polish Pitbull” również ma co do tego mieszane uczucia.

Komentarze

 • kerimm85

  Damiano do Ufc !!!!!!! Zadnej walki z Tybura nie bedzie bo inaczej jedziemy z kosami na ruskich

 • Pako

  Dobry wywiad Smile takie z napięciem najlepsze,Damian mówił konkretnie co i jak,jeszcze dojdzie do tego że nie będzie walczył o ten pas Laughing

 • maniekzig

  O mały włos i myślę że Damian dopisał by sobie do rekordu małe poddanie…

  Walka obu polaków nie ma sensu, bo obaj powinni w niedalekiej przyszłości zawitać do UFC.

 • bartek0011

  Najpierw pogniewał się na Bellator , teraz na M-1 no to potem pójdzie do PLMMA i na nich też się pogniewa. A kto myśli , że Damian pójdzie do UFC moim zdaniem jest w błędzie . Damian tyko o UFC mówi , ale ta oferta jak widać go nie satysfakcjonuje . Z takim rekordem przy takim naborze na Polskę myślę , że nie jedną ofertę już dostał , więc jeśli liczy na takie ‚kokosy'( choć wiem , że nie tyle ile Mamed , ale na pewno więcej niż Halmann 6 tys. $) to można mu tyko życzyć ‚powodzenia’ . Ogólnie nie mówię tutaj o Damianie źle , ale cały czas mówi o tym UFC ( wiem , że to cel i marzenia , każdego zawodnika) a nic nie robi w stronę tego , aby się tam znaleźć . Rozumiem kontrakt z M-1 . Ba jest mistrzem ich organizacji . Sprawa jego angażu w organizacji Dany jest ciągnieta od dawna . Ale jedno co mi się nie podoba to całe to trąbienie . Pojawią się konkrety to porozmawiamy . Nie jestem jakimś przeciwnikiem Damiana lecz wprew przeciwnie lubię Go i życzę mu kontraktu z UFC . Ale każdy z nas pamięta sprawę kontraktu z UFC Mameda Janka czy Materli było głośno a jak się skończyło każdy wie . Ale tutaj sprawą były pieniądze albo niespodziewane przegrani walki . To już zostawmy bo to temat rzeka . Wracając czy ktoś spodziewał się Omielanczuka , Halmanna czy Pawlaka . Oni pokazali , że są prawdziwymi zawodnikami . Zgodzili się na mirne pieniądze . Tak już kończąc bo trochę zmieszałem wątki i się rozpisałem . Czekamy jeszcze na 2 polaków w UFC (miejmy nadzieję , że będzie tam i Damian ) Zapraszam do dyskusji i dzielenia się własnymi spostrzeżeniami (mile widziane spostżenia redakcji 🙂 )

 • Pako

  @Bartek0011 z tego co wiem to Damian sam dla Siebie jest menago a zwykle nie rzuca słów na wiatr,widać zna chłop swoją wartość i wie o co kaman w rynku MMA zwłaszcza że cały czas jest kąskiem dla UFC i po prostu im więcej wygrywa tym jego wartość marketingowa wzrasta,więc myślę że akurat Damian jest o krok od UFC,pytanie tylko czy dotrwa,a może mu się powinie noga jak Materli? myślę że nie,ponieważ większość już wie że jeśli jesteś w KSW to nie ma dla Ciebie UFC,dlatego Damian trzyma się daleko od najlepszej polskiej organizacji i bardzo dobrze robi Smile

 • bartek0011

  Wszystko prawda co mówisz , lecz tak jak pisałem jedyne co mi przeszkadza to to , że o tym głośno mówi nie chce , aby zapeszył . Trafnie przywołałeś postać Materli i np. przed walką Błachowicza z Soko tam pozostało tylko wygrać , co podobno wszystko było umówione . A kto z tej 4 naszych rodaków wcześniej tak długo zapowiadał , że dojdzie do UFC ? Nikt. Dostali ofertę i przyjeli. A on UFC zapowiada od ok. 2 lat . Dobrze by było , żeby dostał się do największej organizacje , lecz boję się , że może chodzić także o pieniądze 🙁 Ale bądźmy dobrej myśli . Plus , że omija KSW co wtedy to już nie byłoby o czym mówić.