„Marzec/Kwiecień na drugą walkę w UFC dla Daniela Omielańczuka” wg managera

19 Grudzień 2013
„Marzec/Kwiecień na drugą walkę w UFC dla Daniela Omielańczuka” wg managera


Zasłyszany termin o drugiej walce Daniela Omielańczuka był wyłącznie w kategorii „zasłyszanych” do momentu w którym wysłaliśmy zapytanie bezpośrednio do sztabu managerskiego zawodnika. W niedawnej rozmowie z Fumihiko Ishii usłyszeliśmy:

Jesteśmy w trakcie rozmowy z UFC. Jakiekolwiek konkrety uzyskamy już wkrótce.

Odczekaliśmy pewien okres czasu i spróbowaliśmy ponownie, tym razem skupiając się na polskiej części managamentu. Oto co przekazał nam Norbert Sawicki z SMT Managament:

Trwają prace nad tym, żeby Daniel walczył ponownie już w marcu lub kwietniu. Póki co, nie mamy jeszcze niczego potwierdzonego na piśmie (red. nie ma kontraktu).

Nie zostały niestety podane żadne szczegóły odnośnie potencjalnego rywala dla reprezentanta Nastula Team. Nieoficjalnymi kanałami ustaliliśmy, że wcześnie etapy rozmów dotyczyły UFC 171, któremu do niedawna miał przewodzić Jon Jones. Najwyraźniej ustalenia są cały czas w fazie płynnej, bo jak poinformował nas Norbert Sawicki:

Rozmowy dotyczą gali UFC w Las Vegas.

Wkrótce więcej informacji.

Komentarze

  • bartek0011

    No czyli walka w kwietniu a potem październik Łódź 🙂

  • Cain

    oby tylko druga walka nie wyglądała identycznie. w ufc cenią nie tylko wynik ale też poziom walki i samo show. na takim „stylu” długo nie pojedzie. oby do ufc poland dotrwał… 😉