Marcin Lasota vs. Paul Marin na Cage Warriors Fight Night 10

21 Luty 2014
Marcin Lasota vs. Paul Marin na Cage Warriors Fight Night 10


Już tylko nieco ponad miesiąc pozostał do momentu, kiedy niepokonany Marcin Lasota (7-0) ponownie wystawi swoje umiejętności na próbę. Organizacja Cage Warriors właśnie ogłosiła bowiem nowego rywala dla reprezentanta Gracie Barra Łódź. Wybór padł na pochodzącego dobrze rokującego Paula Marina (7-3).

Choć debiut tego pochodzącego z Rumunii fightera nie należał do udanych, Paul dzierży aktualnie całkiem udaną passę dwóch zwycięstw z rzędu. Tym bardziej interesujący może być fakt, że cztery spośród siedmiu zwycięstw, zakończył przez TKO/KO.

Choć „BJ” nie uległ jeszcze przed żadnym rywalem, minął niemal rok odkąd ostatni raz mogliśmy oglądać go w oktagonie. Łodzianin przyznaje, że o swoim rywalu wiedział od pewnego czasu, ale ostatecznie to jego trener będzie tym, który jest wstanie więcej powiedzieć o sportowej charakterystyce Marina:

Przede wszystkim jestem bardzo zadowolony, że udało mi się podpisać kontrakt ze znaną organizacją jaką jest Cage Warriors. Jestem zadowolony, bo dawno nie walczyłem a Paul Marin będzie bardzo wymagającym przeciwnikiem. Jestem jednak pewny, że wszystko ułoży się po mojej myśli.

Gala Cage Warriors Fight Night 10 odbędzie się w Ammanie, stolicy Jordani. Zapowiedziany termin walki to 28 marca.

Komentarze

  • bartek0011

    Po wygrannej tej walki przez Lasotęzyskał by dużo w oczach organizatorów. Powodzenia Marcin !!!

  • Pako

    No wielka szansa przed Marcinem.Powodzenia

  • champ1

    trzymamy kciuki, na pewno będzie w życiowej formie 🙂