PROMMAC 1: Tomasz Kowalkowski za kontuzjowanego Petra Hornaka

20 Luty 2014
PROMMAC 1: Tomasz Kowalkowski za kontuzjowanego Petra Hornaka


Gdzie Czech nie może, tam Mighty Bulls pośle. Wszechobecne kontuzje przyczyniły się do małej zmiany w fight cardzie debiutującego PROMMAC 1. Z powodu urazu łokcia, do walki z Grzegorzem Janusem (4-1) nie wyjdzie Petr Hornak (2-0). W jego miejsce wskoczył pochodzący z Gdyni Tomasz Kowalkowski (2-0).

Dla podopiecznego od Grzegorza Jakubowskiego, jest to zdecydowany awans pod względem rangi eventów na których dotychczas występował. Zwycięzca obu pojedynków przez decyzję, liczy tym razem na skończenie walki przed czasem. Najwyraźniej mocno zmotywowany Kowalkowski, przyjął propozycję zaledwie tydzień przed galą we wrocławskiej Hali Orbita.

Oto krótka informacja na temat dyspozycji Tomasza Kowalkowskiego, od jego managera Pawła Kowalika:

Oferta pojawiła się wczoraj i w zasadzie przyjęliśmy ją od razu. Tomek cały czas jest w treningu a wraz z trenerem Grzegorzem Jakubowskim, uznaliśmy że jego rywal w zasięgu. Jest mocno zmotywowany, bo pomimo wygranej w ostatnim pojedynku, jest w połowie szczęśliwy ze sposobu w jaki odniósł wówczas zwycięstwo.

Komentarze

  • MaciusMMA

    Trzeba przyznać, że PROMMAC jak dotychczas profesjonalnie podchodzi do wszystkiego, szybka podmianka, zawodnik aż tak nie cierpi. Oby pierwsza gala wypaliła !

  • Typer

    no dobra ale zadam zasadnicze pytanie – czy to podejście, rozmach, medialność, zatrudnieni gracze, lista sponsorów….coś Wam nie przypomina????????? już jedni piękni i profi się nam rozłożyli po 3 galach…..

  • bartek0011

    Walka dwóch olbrzymów . Każdy prawie 2 metry , no ale to waga ciężka. Jestem ciekaw czy gdzieś tę walkę można będzie obejrzeć.