Tydzień medialny PROMMAC – rozkład jazdy

18 Luty 2014
Tydzień medialny PROMMAC – rozkład jazdy


Zgodnie z obietnicą, organizatorzy PROMMAC 1 szykują się na wojnę o widza. Zbliżająca się za niecałe dwa tygodnie gala, będzie obfitowała w mnogość atrakcji, które ucieszą fanatyków dobrego MMA. Poniżej dokładny plan działań, które poprzedzą pierwszy event we Wrocławiu.

Informacja od organizatora:

Nasz tydzień medialny rozpocznie się od otwartego treningu MMA z zawodnikami PROMMAC w klubie Rio Grappling, który będzie miał miejsce 26 lutego (środa) o godzinie 13. W treningu będzie mógł uczestniczyć absolutnie każdy, niezależnie od wieku i umiejętności. Zapraszamy zarówno zawodników wszystkich wrocławskich klubów, a także wszystkich fanów, którzy chcą się przekonać jak taki trening wygląda. Jesteśmy pewni, że każdy wyniesie z niego coś wartościowego, a przy okazji gwarantujemy świetną atmosferę. W końcu to początek kilkudniowego święta MMA.

Jednak to nie wszystko, w czwartek (27.02) czekają na Was kolejne ciekawe propozycje. Dla przedstawicieli mediów została zaplanowana konferencja prasowa oraz media trening w hotelu Diament (27.02, godz.11.00). Ale nie tylko dziennikarze będą mogli porozmawiać i spotkać się z zawodnikami przed walką. Tego samego dnia o godzinie 18.00, również w hotelu Diament, odbędzie się otwarte spotkanie z fanami, w którym będą mogli uczestniczyć wszyscy chętni. Będzie to niesamowita okazja nie tylko na to, żeby spotkać się z gwiazdami naszej gali, porozmawiać, zdobyć autograf i pamiątkowy plakat, ale także na to, by wygrać bilety oraz gadżety PROMMAC przygotowane specjalnie na to wydarzenie!

Czy trzeba Was jeszcze zachęcać do spotkanie się z nami nie tylko 1 marca, ale także w środę i czwartek?

Oczywiście nie zapomnijcie o ważeniu, które odbędzie się w piątek 28 lutego o godzinie 16.00 w hotelu Diament.

Dzięki tego typu działaniom gala PROMMAC 1 zyskuje na wartości i zmienia się w święto MMA, a cykl spotkań pozwoli na zdobycie interesujących media informacji, a przede wszystkim na osobiste spotkania fanów z zawodnikami MMA.

Tutaj cały harmonogram:

ŚRODA 26.02
13.00 – OTWARTY TRENING Z FANAMI – RIO GRAPPLING

CZWARTEK 27.02
11.00 – KONFERENCJA PRASOWA + MEDIATRENING – HOTEL DIAMENT
18.00 – SPOTKANIE Z FANAMI, AUTOGRAFY, ZDJĘCIA, KONKURSY – HOTEL DIAMENT

PIĄTEK 28.02
16.00 – WAŻENIE – HOTEL DIAMENT

SOBOTA 1.03 19.00 – GALA PROMMAC 1 – HALA ORBITA
23.45 – KONFERENCJA PRASOWA PO GALI – HALA ORBITA

Komentarze

  • Pako

    Ale fajnie będą mieli ludziska z Wrocławia,Pozazdrościć.

  • champ1

    no zajebiście też bym pojeździł ale t wszytsko w czasie pracy 🙁 a znowu brać tzry dni urlopu…trochę słabe godziny wybrali, jak dla gimbusów głównie. no szkoda. ale samą idee tygodnia medialnego jak najbardziej podziwiam i jest genialna. plan super. może z jeden dzień urlopu uszczknę…. 🙂