jump to example.com

NEWSY

KSW 26: Zapowiedź Materla vs. Silva 3 (+video)


Federacja KSW opublikowała materiał promujący zbliżający się wielkimi krokami „Rubber Match”, czyli gra o wszystko pomiędzy Michałem Materlą a Jay’em Silvą. Od wczoraj można już zapisać się na subskrypcję PPV, dostępną na KSWTV.com.

)

Dodane: 13 marca, 2014 / Kategorie: MMA, MULTIMEDIA

Autor:

Redaktor Naczelny portalu MMAnews.pl

8 odpowiedzi do: KSW 26: Zapowiedź Materla vs. Silva 3 (+video)

  1. Pako

    3/13/2014 o 10:35

    Najs,czekam na tę walkę.

  2. maniekzig

    3/13/2014 o 11:04

    Michał jak cię lubię… Wejdź do ringu z pustą głową i zostaw to co było.

    Silva na 200% szykuje jakieś sztuczki i będzie robił wszystko by wygrać, ale Cipek nie może grać do jego muzyki. Rób swoje!

    Trzymam kciuki za Michała!

  3. KAT

    3/13/2014 o 13:46

    fajne

  4. bartek0011

    3/13/2014 o 13:51

    Jedziesz z nim Michał . :)

  5. Cain

    3/13/2014 o 15:22

    co by nie było, całą moją sympatię do Michała mam ale sorry jego tłumaczenie co do skandalicznie żenującego zachwania wobec przeciwnika w ogóle do mnie nie trafia. zamiast powiedzieć zachowałem się jak pizda i nic mnie nie tłumaczy (bo ujmą na honorze nie była przegrana tylko jego postawa) i przepraszać to on jeszcze tłumaczenia jak 13 letni chłopczyk produkuje… niemniej życzę wygranej …

  6. Cain