Ilość sprzedanych subskrypcji PPV na KSW 27 zbliżona do rekordowej

21 Maj 2014
Ilość sprzedanych subskrypcji PPV na KSW 27 zbliżona do rekordowej


Pay Per View to zwrot, który od pewnego czasu spędza sen z powiek pewnej części fanów, ale czy na pewno. Wg oficjalnych źródeł, sobotni event sprzedał się rewelacyjnie i był bliski pobicia dotychczasowego rekordu.

Problem polega na tym, że liczby te są konsekwentnie skrywane, bo Konfrontacja to przecież prywatny biznes. W programie PR 24, Maciej Kawulski postanowił przybliżyć słuchaczom wyniki, bez zdradzania szczegółów:

Jesteśmy zobowiązani umową poufności z Polsatem, natomiast mogę powiedzieć, że to była jedna z rekordowych sprzedaży. Liczba przybliżona do rekordowej, bo rzeczywiście już raz taką sprzedaż mieliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wydaje nam się, że to stanowi o pewnym progresie.

Choć nadal liczbowo nic nam to nie mówi, to współwłaściciel KSW ugryzł temat z innej strony, wskazując na postęp w podejściu do PPV:

Sporo wyższa, ze trzy razy wyższa od poprzedniej. To jest związane również z tym, że większa ilość platform zajmowała się ich sprzedażą. Natomiast nie było to dla nikogo zagadką, że sprzeda się lepiej niż poprzednia, bo fight card był mocniejszy.

Być może wiadomość ta ucieszy sporą część fanów KSW, ale póki co, włodarze „bezwzględnie pozostaną w proporcji pół na pół” w proporcji gal płatnych, do tych na otwartym Polsacie.

Komentarze

  • Cain

    to nie progres tylko Mamed i Pudzian

  • Pako

    Dokładnie,marketing zrobił swoje.

  • EL doopa

    ja się nie cieszę z rekordów bo to ich tylko rozochodzi do jeszcze droższych PPV! jak by byłoo 5 czy 10 zł to chyba kaaaaaażdy by kupił! to by były rekordy