„Moja walka dostarczyła mnóstwo emocji i nie da się o niej zapomnieć.” – Kamila Porczyk po KSW 27

19 Maj 2014
„Moja walka dostarczyła mnóstwo emocji i nie da się o niej zapomnieć.” – Kamila Porczyk po KSW 27


Obecna na trójmiejskiej Ergo Arenie – Kamila Porczyk, to dobra okazja do analizy poszczególnych walk KSW 27 oraz potencjalnego powrotu do federacji. Które walki chwyciły zawodniczkę KSW za serce? Dowiecie się z wywiadu poniżej.

Komentarze

 • EL doopa

  ale ma cycki wywalone! jak ona naprawdę pięknie się prezentuje, serio nie wyśmiewam. jest atrakcyjną kobietą z klasą, dlatego tym bardziej wolałbym, żeby znalazł sobie inne hobby aniżeli bicie 🙁

 • Magda S.

  haha widzę, że na FB to w ogóle dokuczają redaktorowi, że się cycuszkami zainteresował 😉 Ale to nawet się spocił przy tym 😉 Ale serio oddając powagę Pani Porczyk, myślę, że to ta sama osobowość co Pudzian – perfekcjonistka i ambitna

 • maniekzig

  Babka prywatnie może być kochaną osobą, ale w ocenie zawodników wolę skupiać się na ich wynikach czysto sportowych(tylko MMA).

  Walka Pani Porczyk była koszmarem który faktycznie trudno jest zapomnieć.
  Jej przeciwniczka powinna polegnąć prze KO w pierwszej rundzie, bo dzieci na treningach reprezentują wyższy poziom techniczny.

  Dostrzegam również pewnego rodzaju strategię. Wyjdź do walki z kontuzją, jak się nie uda to masz wymówkę.

  Zawodnicy mają obowiązek wychodzić do walki zdrowi, a jak mają kontuzje, to jest ich problem. Takie są zasady i bez wymówek proszę.

 • RZDZ

  no nie da się, nie da zapomnieć. bielizny z ważenia też nie 😉

 • Oczekk

  Ja soe tylko boje, że w kolejnej tak emocjonujacącej walce mogą jej wybuchnąć. = P
  Kamila super kobieta profesjonalistka, bardzo miła i rozmowna.

 • rudy

  Mi się podoba jej postawa. Walka była straszna. Ale jest na początku swojej drogi. Myślę, że z takim duchem i umiejętnościami w innych dziedzinach wiele osiągnie w tym sporcie. Oczywiście wolałbym, żeby nie zajmowała miejsca np Drwalowi w KSW. Ale nie od dziś wiemy, że organizacje iście sportowe padają, i trzeba dbać o masowość publiki. Porczyk jest dla mnie zatem w tej części MMA (którą akceptuję aby otrzymać tę drugą część) najlepszym nabytkiem poza Pudzianem. W historii Polskiego mma, nie tylko KSW.