Oficjalny plakat PLMMA 37. Rywal Żelazowskiego jeszcze w tym tygodniu

27 Maj 2014
Oficjalny plakat PLMMA 37. Rywal Żelazowskiego jeszcze w tym tygodniu


Profesjonalna Liga MMA opublikowała oficjalny plakat w związku ze zbliżającą się PLMMA 37 w Białej Podlasce (27 czerwca). Barw miejscowego klubu bronił będzie niepokonany Paweł Żelazowski (6-0), który w październiku 2013, błyskawicznie znokautował Salima Touahriego.

Zgodnie z nową strategią Mirosława Oknińskiego, na galach coraz częściej zobaczymy zagranicznych rywali i nie inaczej będzie tym razem. Nazwisko rywala dla Pawła, poznamy jeszcze w tym tygodniu. Cały czas trwa bowiem dopinanie szczegółów umowy.

Dla tych co bardziej wnikliwych, na pewno w oko rzucił się logotyp MMAnews na oficjalnym plakacie, co oznacza oficjalne rozpoczęcie współpracy w ramach patronatu medialnego. Tym samym, praktycznie zamknęliśmy pulę przy współpracy z najważniejszymi organizatorami gal MMA w naszym kraju. Oznacza to oczywiście jeszcze większy wysyp newsów, ku Waszej uciesze.

Komentarze

  • champ1

    wowwwwwwww jesteście już patronatem wszystkiego 😀 😉 oczywiście żartuję i gratuluję, fajna sprawa! teraz – grodzy redaktorzy, niestety będziecie musieli ku naszej uciesze czynić vblogi z zaplecza!!!!!!!!

  • Pako

    Super że redakcja się rozwija!! Tak trzymać.