UFC 176: Ronaldo „Jacare” Souza wraca do oktagonu. Mousasi i Rockhold potencjalnymi przeciwnikami

autor:
12 Czerwiec 2014
UFC 176: Ronaldo „Jacare” Souza wraca do oktagonu. Mousasi i Rockhold potencjalnymi przeciwnikami

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Posiadacz jednego z najbardziej charakterystycznych wejść do oktagonu, Ronaldo „Jacare” Souza (20-3), powróci do akcji w ramach UFC 176. Były mistrz Strikeforce, jest niepokonany od 6 pojedynków. Po przejściu do UFC, pokonał kolejno Camozziego, Okamiego, a w lutym tego roku, wypunktował Francisa Carmonta. Nie do końca wiadomo, kto będzie najbliższym przeciwnikiem „Aligatora”.W gronie potencjalnych przeciwników wymienia się Gegarda Mousasiego, Vitora Belfora i innych topowych zawodników.

„Jacare” w jednym z wywiadów stwierdził, że w kolejnej chętnie skrzyżowałby rękawice ze zwycięzcą pojedynku Michael Bisping vs. Tim Kennedy. W grę wchodzi również walka rewanżowa z Lukiem Rockholdem. Do pierwszej batalii, doszło jeszcze za czasów istnienia Strikeforce. Wtedy, lepsze wrażenie na sędziach wywarł Rockhold, który odebrał pas mistrzowski Brazylijczykowi. Nie można zapomnieć iż „Jacare” z pewnością chciałby zrewanżować się Gegardowi Mousasiemu, który znokautował go w 2008 roku. Z którym z topowych zawodników widzielibyście brazylijskiego aligatora?

Komentarze

  • Kokos80

    Vitor Belfort, sadze, ze UFC zrobi taka walke.

    rewanze to raczej UFC nie lubi robic, chyba, ze juz ida z tym na ME.

  • Pako

    Vitor to Vitor tamto,eee tam Vitora nie będzie bo nie przejdzie testów no chyba że Brazylia.Ja bym z chęcią zobaczył jak Jacare wykręca Rockholda.