Fight Exclusive Night nie zwalnia tempa – zapowiedź gali FEN 6 we Wrocławiu [UPDATE]

26 Styczeń 2015
Fight Exclusive Night nie zwalnia tempa – zapowiedź gali FEN 6 we Wrocławiu [UPDATE]

fen 6

Nie opadł jeszcze kurz po gali Fight Exclusive Night 5 w Lubinie, a włodarze tejże organizacji zapowiadają już kolejny, dobrze zapowiadający się event. Przed kilkoma chwilami została ogłoszona informacja prasowa zawierająca między innymi ewentualne pojedynki i ich uczestników, a także potwierdzenie transmisji live, tym razem w Polsacie Sport oraz Polsacie Otwartym.
A oto oficjalny komunikat organizacji Fight Exclusive Night:

Szanowni sympatycy Sztuk Walki, drodzy kibice i fani naszej organizacji! Fight Exclusive Night pragnie oficjalnie zaprosić Was wszystkich na najbliższe nasze wydarzenie, jakim będzie gala FEN 6. Ten świetnie zapowiadający się wieczór walk MMA i Kickboxingu, rozpocznie się od godziny 20.00 w piątek 6-go marca 2015, we wrocławskiej hali „Orbita”.

Już w momencie zakończenia gali FEN 5 „Cuprum Heros” w Lubinie wiedzieliśmy, że to ogromny sukces i chcemy iść za ciosem. Ogłosiliśmy termin i miejsce gali a dziś możemy już poinformować o kolejnych szczegółach naszej imprezy.

W walce wieczoru wystąpi niepokonany dotychczas na ringu FEN Tymoteusz „Omen” Światek i będzie to pierwsze historyczne starcie o pas mistrzowski, naszej dynamicznie rozwijającej się organizacji. Po trzech zwycięskich bojach jest to ukoronowanie jego dokonań na naszej arenie, ale swoją wartość musi potwierdzić w pojedynku z klasowym rywalem, którego nazwisko podamy już niebawem.

Tak jak zapowiadaliśmy, jedną z głównych walk w formule MMA będzie pojedynek Marcina Zontka z Jeleniej Góry i Macieja Browarskiego z Chorzowa. To starcie, które miało się odbyć już na poprzedniej edycji, ale perypetie zdrowotne stanęły na przeszkodzie tej wielce oczekiwanej przez fanów konfrontacji. Teraz powinna się ona odbyć się bez przeszkód . Poprzedzą ją występy dwóch doskonale znanych z ringu FEN zawodników – Dawida Mory i Tyberiusza Kowalczyka, którzy podpisali ekskluzywne kontrakty z FEN.

Gwiazdami poprzedniej gali w Lubinie, okazali się uczestnicy dwaj uczestnicy walki wieczoru na kickboxerskich zasadach K-1 Rules – Paweł Biszczak z Legnicy i Janu Malkriado Cruz z Portugalii. Dramatyczny pojedynek oczarował publiczność nie tylko w Polsce i organizacja postanowiła, iż obaj świetni zawodnicy ponownie dostaną szansę występu i pokazania swoich nieprzeciętnych umiejętności ponownie. Jeśli zdecydują się na występy, mogą oczekiwać godnych rywali. Właśnie z tej rywalizacji w przyszłości wyłonimy mistrza wagi średniej.

Pojedynki MMA, które odbędą się we Wrocławiu pozwolą nam wyłonić nowe nazwiska i nowe gwiazdy, rodzące się w ogniu walki i powstające na waszych oczach. Już dziś możemy zapowiedzieć starcie Michała Michalskiego i Mariusza Radziszewskiego, które będzie nie tylko konfrontacją Dolnego Śląska z zawodnikiem z górniczego Śląska, ale także starcia młodości z doświadczeniem. Michalski zaprezentował się świetnie w Lubinie i prolongatą jest jego kolejna walka z weteranem gal M-1 Global, mającym ponad 20 walk na koncie. Czas pokaże kto zwycięży, ale już dziś warto się wybrać na ten pojedynek.

Jednak nie tylko walki MMA są ważne w kreowaniu nowych młodych zawodników. Także pojedynki na zasadach K-1, będą okazją do pokazania się wielu zawodniczek i zawodników nieznanych szerszej publiczności. Kilku z nich jak Maksymilian Bratkowicz czy Piotr Rogosz już błysnęło swoim talentem.

Nazwiska i zestawienia walk pojawią się już wkrótce i na pewno wiele z nich będzie pojedynkami międzynarodowymi, co powinno ucieszyć fanów Sportów Walki, bowiem wysoki sportowy poziom naszej gali zostanie utrzymany. Warto także zapowiedzieć, iż nasza organizacja jeszcze mocniej związuje się z grupą Polsat a najbliższa gala, jak też kolejne widzowie obejrzą na antenie stacji Polsat i Polsat Sport.

Serdecznie zapraszamy,
Organizatorzy FEN 6

Bilety do nabycia na www.eventim.pl

UPDATE
Nie kryjemy żalu, gdy po przeczytaniu powyższego komunikatu nie odnaleźliśmy w nim zapowiedzi pojedynku zawodnika Arrachionu MMA –Pawła Kiełka (5-0-1). Teraz śpieszymy z informacją, iż nie jest to przypadek, gdyż występ utalentowanego zawodnika wagi lekkiej podczas gali we Wrocławiu jest wątpliwy, bo kontrakt na walkę nadal nie został parafowany przez żadną ze stron.

Komentarze

 • GROM Z

  Tylko nie ten Tyberiusz !!! Niech się zdecyduje czy chce być Fighterem czy String Manem kulaczem opon od traktora czy może lepiej bandziorkiem zbierającym haraczyki z plecami na psiarni ? ? ?

 • maniekzig

  Polsat zrobił na stronie krótką relacje z UFC. Ciekawe czy to karta przetargowa, czy prolog transmisji telewizyjnej gali która odbędzie się w PL.

 • W. Mrozowski

  Za tydzień będzie jeszcze więcej o UFC.

 • TheOne

  dobrze, że do Polsatu Sport trafią to im na pewno pomoże

 • TheOne

  Wojtek dowiedziałeś się czegoś więcej o UFC i nie możesz mówić czy w ogóle nie było mowy żeby z nimi nawiązać jakieś nieoficjalne relacje jako media?

 • W. Mrozowski

  Musielibyście mnie przekupić czymś porządnym…

 • maniekzig

  Ojj tam… poczekam. Raczej nic mnie nie jest wstanie zaskoczyć, chyba że bilety do 500zl znikną w jeden dzień… hehe

  Niech tylko wszyscy będą zdrowi i oby bez kontuzji.

 • Drwalu

  haha a czym można redaktora przekupić? zawsze taki powściągliwy nie jedzie po konkurencji, nie zdradza sekretów taki porządny …ale jak by porhe staneło w drzwiach garażu to by matke sprzedał ;)….. hehe  ja mam nadzieję tylko,że będzie mnie stać na bilety na UFC i że KSW nie padnie na ryj

 • Pako

  Z tymi biletami na UFC to aż wypowiedzenie z pracy napisałem,żeby dostać się na czas do Pl.Tylko czekać na bilety Laughing