"Polska ma niesamowitą bazę fanów." – David Alen o pierwszej gali UFC w Polsce (+video)

24 Styczeń 2015
"Polska ma niesamowitą bazę fanów." – David Alen o pierwszej gali UFC w Polsce (+video)


Prezentujemy wywiad z Davidem Alenem, nowym managerem UFC na Europę. Dzień po ogłoszeniu gali UFC w Krakowie, postaraliśmy się jeszcze szerzej podjąć tematy dotyczące Polski.

Komentarze

 • Loku

  David Alen powiedział dużo, zdradzając niewiele… Odnoszę wrażenie, że Alen mówił to co wszyscy chcą usłyszeć. Nie chce mi się wierzyć w te dziesiątki telefonów od polskich mediów zainteresowanych transmisją. Zwłaszcza, że wczoraj nie doświadczyłem choćby krótkiej wzmianki w którejkolwiek telewizji o UFC w Polsce. Wydaje mi się, że jedyną stacją telewizyjną, która może negocjować z UFC jest Polsat i mam nadzieję, że dojdzie do podpisania umowy.

 • W. Mrozowski

  Dokładnie tak. Ale w biznesie to jest właśnie zaleta gdy mówisz dużo niekoniecznie odpowiadając na pytanie.

 • maniekzig

  Dzięki za wywiad, z każdym coraz lepiej ci idzie. Dalej mnie ciekawi jak sobie poradzą z respektowaniem zasad wobec zawodników i kto miałby przeprowadzić kontrole antydopingową podczas gali w PL.

  Mam nadzieje tam być na gali i im więcej wiadomo tym lepiej.

  4-5 zawodników z PL. Dobrze usłyszałem? Oby tak się stało i ciekawe czy ktoś nowy wpadnie do rozpiski, czy pozostają ci którzy już są zakontraktowani.

  Najlepszą umową było by pokazanie iventu w otwartej TV, a kartą przetargową może stać się Joanna z pasem na gali, bo to duża promocja.

  UFC musi być ostrożne w rozmowach, bo Polsat ma swoje rozdanie w postaci KSW i kto wie czy jest im na rękę taka sytuacja. Trudno mi w to uwierzyć, że dołożą do tej organizacji $. Raczej tylko w PPV, ale nie za taką cenę.

  Dodatkowo pytanie czy to było by pokazane jako jednorazowy iwent, czy mowa o stałym 2-3 letnim kontrakcie TV między Polsatem i UFC.

  Z jednej strony coś wspominają o UFC, a z drugiej mocno trzymają się swojego produktu jakim jest KSW poświęcając mu większą ilość czasu.

 • Loku

  Zdaję sobie z tego sprawę, jak widać Alen jest świetnie przygotowany 😉

 • VitorBelfort

  Na Polsacie leciał wczoraj film o MMA 😉 Może to znak ?;d

 • Kryniu

  4-5 polaków? Moje typy poza Jankiem: Jotko, Omielańczuk, Bandel, Sajewski (debiut) i ewentualnie Pawlak

 • BartezCichy

  Nie ma co typować @Kryniu wystarczy umieć liczyć i zobaczyć kto jest dostępny.
  PS.Wymieniłeś wszystkich dostępnych zawodników.

 • MaciusMMA

  Chciałbym zobaczyć w końcu Sajewskiego w oktagonie !

 • KAT

  mamy najlepszych fanów na świecie ale niestety biednych 🙁 poza tym faktycznie idealny dyplomata, nic nie zdradza ale po wywiadzie mam przyjemne odczucia, że wszystko będzie cool 😉

 • adamus

  a co się stało ze starym dowódcą euro oddziału UFC? świetne plany mają myślę, ze nie weszliby testowo na raz raczej mają plan, przeczekali i teraz zaatakują solidnie. pewnie chcieli wybadać trochę KSW i telewizje

 • RZDZ

  A czyli mój komentarz z tamtego newsa nieaktualny, bo oni wiedzą że mamy the best fanów. To bardzo dobry sygnał, że mu telefon zaczął szaleń tuż po oficjalnym ogłoszeniu Polski, to naprawdę świetne.i widziałem też na FB że napisałeś że UFC było na ostatnim KSW w Krakowie, to zapytaj ich co sądzą o sędziowaniu w Polsce?

 • KAT

  absolutnie nie pytaj co sądzą o sędziowaniu. bez urazy,a le może uświadomimy im, że ostatnio wysłali Herba do jakiegoś buszu

 • Cain

  Ale to wiadomo było że nic spektakularnego nie dopowie ale i tak wyraził jasno pozytywne nastawienie i ocenę rynku. jest dobra, oby tylko fani nie zawiedli, jak biletów nie sprzedadzą to drugiej gali nie będzie. i skoro MMAnews sugeruje że mają dobre relacje z K&L to znaczy że np Borys szybko u nich nie zawalczy. i inni normalni zakontraktowani z Lucyferem też nie.

 • maniekzig

  @Cain Borys ma jeszcze czas, ale będzie musiał jeszcze pokonać Saidova lub Moksa, bo kto wie jak długo KSW chce ich jeszcze miksować razem.
  Podobnie Gamrot, który jak dostanie walkę o pas to zostanie zablokowany na kilka lat.

  Podobnie Held nie chce się śpieszyć, ale pod koniec roku przy dobrej formie liczę na występ Tybury.

  Jeżeli UFC miał by potrzebę brać zawodników, to zrobili by tak samo co z Quinton-em Jackson-em zrywając kontrakt.