FEN: Paweł Jóźwiak o planach na najbliższy rok (+wywiad)

08 Styczeń 2015
FEN: Paweł Jóźwiak o planach na najbliższy rok (+wywiad)


Zamiast skupiać się na podsumowaniach zeszłego roku, postanowiliśmy skontaktować się z wiodącymi organizacjami w naszym kraju, aby posłuchać co przygotowali dla swoich fanów. Tytułem wstępu, zadzwoniliśmy do Pawła Jóźwiaka, który w sobotę zorganizuje piątą edycję gali.

Planujemy zorganizować w 2015 roku cztery, pięć gal. Kolejne wydarzenie odbędzie się już w marcu, co zostanie w tym tygodniu oficjalnie ogłoszone. Podtrzymujemy oczywiście naszą idee Summer Edition, zorganizujemy galę w wakacje, w jednym z kurortów.

Jak już słyszeliśmy kilka tygodni wcześniej, zmieni się przede wszystkim platforma telewizyjna, odpowiedzialna za transmisje Fight Exclusive Night:

Kolejne gale będą transmitowane na antenie telewizji Polsat, na żywo. Będą one przeplatane z Polsatem Sport i kanałem otwartym.

Piąta edycja raz jeszcze połączy idę sportów uderzanych z formułą mieszaną stosunkiem 4 do 5. A jak będzie w najbliższej przyszłości i dokąd zmierza wrocławska federacja?

Gale łączące MMA z kick boxingiem, będziemy nadal organizowali w większych miastach Polski, angażując coraz lepszych, mocniejszych zawodników. Na pewno będziemy promowali swoje gwiazdy, inwestując w promocję młodych, perspektywicznych zawodników.

Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań, FEN wprowadzi również kilka udoskonalonych nowości.

Wprowadzimy również Amatorski Puchar FEN, gdzie młodzi zawodnicy amatorzy dostaną szansę pokazania się, a najlepsi będą mieli możliwość zawalczyć u nas zawodowo. W tym roku zorganizujemy też oczywiście obóz pod szyldem FEN.

Już wkrótce kolejne wywiady na temat planów w 2015.

Komentarze

  • rudy

    hahhha ileż to można kopiować KSW. Jezusss ja wiem wiem wiem korzystanie ze sprawdzonych wzorców, ale bez przesadyzmu panowie jakąś klasę trzeba mieć w życiu i pracy…

  • Pako

    Dokładnie jak bym czytał słowa Martina.Tylko że tu jeszcze będzie K1.

  • TheOne

    no tak kopiują że aż głowa boli. i uznanie się za drugą organizację w PL jeszcze do dziś piszczy mi w uszach… 😀