Arena Berserkerów 7: Piotr Danelski vs. Emil Weber Meek oficjalnie dodani do szczecińskiej rozpiski

02 Marzec 2015
Arena Berserkerów 7: Piotr Danelski vs. Emil Weber Meek oficjalnie dodani do szczecińskiej rozpiski


Arena Berserkerów podkręca adrenalinę i ogłasza kolejny „Super Fight” na marcową siódmą edycję gali. Tym razem rozpiskę wzbogacono o mocno sportowe zestawienie Piotra Danelskiego (3-0) z Norwegiem Emilem Weber Meek (5-1). Jak słusznie zauważył organizator, nie pierwszy i nie ostatni wyczyn młodego zawodnika z Olsztyna, gdzie decyduje się na rywala z większym rekordem.

Piotr Danelski mówi o swoim przeciwniku:

Emil to striker, więc lubi walczyć w stójce. Myślę więc, że jest to rywal idealnie pasujący pod mój styl. Na pewno jest bardzo silny, ponieważ trenował kulturystykę. Jego rekord również potwierdza, że lubi walczyć stojąc na przeciw przeciwnika. Na szczęście ja też to lubię i myślę, że z tego powodu zapowiada się niezła walka.

Rzeczywiście, na pięć zwycięstw Weber Meek tyle samo powstrzymał swoich przeciwników, tylko raz dopuszczając do drugiej rundy, bo większość zakończył już na początku walki. Po szybkiej lekturze konta na Sherdogu widać, że zajęło mu to sporo poniżej pięciu minut, gdy zsumować jego zwycięstwa.

Danelski również nie próżnuje, bo w ciągu roku od rozpoczęcia zawodowej kariery, stoczył trzy mocne pojedynki. 14 marca po raz pierwszy zawita do Szczecina, aby wykazać się przed miejscowymi fanami. Bilety jeszcze dostępne na www.abilet.pl

Komentarze

  • champ1

    Silny ale nie mega techniczny, różnica w rekordzie nie zabija, będzie dobrze 🙂