TFL 7: Tomasz Nebeling vs. Paweł Obrzut na majowej karcie walk

31 Marzec 2015
TFL 7: Tomasz Nebeling vs. Paweł Obrzut na majowej karcie walk


Siódma edycja Thunderstrike Fight League odsłania kolejne karty. Na majowej edycji zobaczymy starcie Tomasza Nebelinga (4-2-1NC) z Pawłem Obrzutem (2-2). Pojedynek, którego stawką będzie powrót na ścieżkę zwycięstw.

Nebeling ma wyjątkowego pecha do startów na lokalnym TFL. Od początku startów na Thunderstrike, nie zwyciężył żadnego z trzech pojedynków organizowanego przed własną publicznością. Pierwsze z nich co prawda opłacił kontuzją oka i związanym z tym No-Contest, ale był to chyba najgorszy scenariusz o jakim może marzyć zawodnik MMA:

Mam coś do udowodnienia kibicom z Kraśnika oraz moim, którzy zawsze licznie przyjeżdżają mnie wspierać. Postaram się zrobić wszystko by wyjazd do Kraśnika zapamiętali wszyscy fani TFL

Niewiele lepiej ma się obecny wychowanek Szkoły Walki Drwala – Paweł Obrzut, który dotychczas prezentował dość nierówną formę wygranej na przemian z przegraną. Na jego korzyść działa fakt, że dotychczasowe zwycięstwa odnosił zawsze przed czasem. Thunderstrike Fight League 7 już 2 maja w Kraśniku.

Komentarze

  • Typer

    chyba wiem co wybierzecie bo to w terminie M1 😉