Fotka dnia: Stephan Puetz oko w oko z Marcinem Tyburą

14 Kwiecień 2015
Fotka dnia: Stephan Puetz oko w oko z Marcinem Tyburą

Foto: m-1global.com

Foto: m-1global.com


Temat soboty w Krakowie praktycznie zamknięty, dlatego na moment wracamy do piątkowych wydarzeń z Moskwy, gdzie wstępnie spotkali się dwaj mistrzowie poszczególnych kategorii, Stephan Putz oraz Marcin Tybura. Podczas, gdy nasze dokumenty wizowe są w trakcie wyrabiania, prezentujemy spotkanie twarzą w twarz obu zawodników, którzy obserwowali z boku wydarzenia na M-1 Chalenge 56.

Stephan Puetz:

Zdecydowanie nabiorę trochę kilogramów do walki z Marcinem. Normalnie ważę jakieś 105/106 kilogramów, dlatego nie będzie dla mnie żadnym problemem, aby walczyć w wadze ciężkiej.

Marcin Tybura:

Zawsze przygotowuję się na ciężki bój i nawet pomimo faktu, że Stephan zwykle walczy w kategorii półciężkiej, jestem przekonany, iż będzie dla mnie ogromnym wyzwaniem.
Obaj mamy przed sobą szansę, żeby udowodnić, że jesteśmy topowymi zawodnikami. Żeby przekonać się o tym jaki będzie rezultat, będziecie jednak musieli przyjść na galę i zobaczyć to na własne oczy.

Komentarze

 • A. Gaik

  Na zdjeciu Puetz nie odbiega warunkami fizycznymi od Tybury. Miejmy nadzieje, ze i tym razem Marcin odniesie imponujace zwyciestwo i przyblizy sie do UFC…

 • rudy

  Nie macie jeszcze wizy? Przecież to za dwa tygodnie, u ruskich to nie idzie tak szybko. Zdjęcie fajne, a po wygranych będą fajniejsze 😉

 • EL doopa

  a po co to ich razem stawiać?

 • Pako

  Bo nie ma się innego pomysły na przyciągnięcie uwagi widza.A Kharintonova nie dadzą do zjedzenia Tyburze.To tak jak by teraz KSW dało Pudzille Bedorfowi.