Piotr Hallmann wraca do oktagonu na UFC Berlin. Magomed Mustafaev rywalem "Płetwala"

15 Kwiecień 2015
Piotr Hallmann wraca do oktagonu na UFC Berlin. Magomed Mustafaev rywalem "Płetwala"

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Najlepszym przykładem jak szybko płynie czas, jest zapowiedziany przed chwilą powrót Piotra Hallmanna (15-3) po 9 miesięcznej pauzie. Jego rywalem na berlińskiej edycji UFC będzie debiutujący w amerykańskiej federacji Magomed Mustafaev (11-1).

„Płetwal” zapisał się na stałe w kartach historii polskiego MMA jako pierwszy, który oficjalnie został oficjalnie złapany na dopingu, choć do samego końca twierdził, że jest niewinny. Wpadka kosztowała go przynajmniej zdobyty wówczas bonus 50 tysięcy dolarów za walkę wieczoru, wspomniane 9 miesięcy wycięte z zawodowej kariery oraz ujmę na honorze.

Po drugiej stronie berlińskiego oktagonu zobaczymy Magomeda Mustafaeva, który może poszczycić się pasmem dziesięciu zwycięstw bez porażki. Rosjanin jest przekrojowym fighterem, który wszystkie dotychczasowe zwycięstwa odnotował przed czasem. Choć ma bardzo wysoką częstotliwość walk, ostatnią stoczył we wrześniu 2014.

Komentarze

 • Pako

  I bardzo dobra wiadomość,szykuje się chyba lepszy fight card niż był w Polsce.

 • thefirm

  Fajnie oglądać Piotrka bo on w przeciwieństwie do samozwańczego najlepszego zawodnika w PL wychodzi po to żeby walczyć i wygrywać. WARRR Płetwal !

 • BartezCichy

  Świetna wiadomość.Myślę , że wszyscy czekali z mocno na walkę Piotrka bo oceniając obiektywnie daje najbardziej emocjonujące walki z polaków w UFC.

 • rudy

  Fajnie, że szybko minęło, niech wraca sprawny i czyściutki 😉

 • Obaj zawodnicy lubiacy isc na wymiane, konkretna walka sie szykuje. Ciekawe czy teraz Piotr na wazeniu bedzie wygladal jak w linku ponizej

  http://sportv.globo.com/site/combate/noticia/2014/10/piotr-hallmann-ataca-teste-antidoping-amador-em-brasilia-sou-inocente.html

 • Typer

  ale ten czas zasuwa! hahahaha @boohmacher nie sondzem nie sondzem 😉

 • IronMike

  Hallmann jest jednym z tych gosci ,ktorym lysy moze wybaczyc wiecej. Nie musi wszystkiego wygrywac ,nie wyjebia go ,bo jest spektakularny. Zycze mu jak najlepiej moze po ewentualnej wygranej czy dwoch rewanz z brazylijskim koksem ?

 • TheOne

  no ale gdyby go jeszcze z raz przyłapali to nie będzie zmiłuj się

 • EmWu

  Ja moze i jestem naiwny, ale wierzę, że Piotrek był czysty, a przynajmniej, że świadomie niczego nie wziął i trzymam kciuki za walkę!!

 • rudy

  Ja chyba nie wierzę, ale i tak trzymam mocno kciuki