XVII Grand Prix Polski w MMA i Grapplingu (+wyniki)

autor:
19 Kwiecień 2015
XVII Grand Prix Polski w MMA i Grapplingu (+wyniki)

Foto: życie powiatu na mazowszu/ marek komorowski

Foto: życie powiatu na mazowszu/ marek komorowski


W dniu 18 kwietnia odbył się turniej XVII GP Polski w MMA i Grapplingu w podwarszawskim Wołominie. W zawodach pod patronatem Pani Burmistrz Elżbiety Radwan wystartowało 102 zawodników z 16 klubów. Organizatorem była Pani Renata Naczaj z Control Naczaj Team. Rano zgromadzeni zawodnicy rywalizowali w formule grapplingu, BJJ i amatorskiego MMA. Od 18 mieliśmy okazję obejrzeć finałową galę, gdzie oprócz finalistów w poszczególnych formułach byliśmy świadkami dwóch walk w zawodowym MMA.

Wyniki XVII Grand Prix Polski w MMA i Grapplingu:

Walki zawodowe MMA:
77 kg : Gerard Smolak pokonał Radosława Żaglewskiego przez jednogłośną decyzję

93 kg: Krzysztof Wróblewski pokonał Michała Wołczyka przez TKO (ciosy w parterze), runda 1, (2:20).

MMA Junior i junior młodszy
63 kg
1 Lis Piotr Mad Dog Olecko
2 Kęsicki Jakub
3 Nosek Krystian Fight Club Łomża

68 kg
1 Olszewski Kuba Fit Fun Anakonda Warszawa
2 Król Maciej

75 kg
1 Kondracki Tomasz ADSW JISSENKAN Otwock
2 Kur Arkadiusz CNT Wołomin

MMA senior:
66 kg
1 Klimaszyński Rafał Mad Dog Olecko
2 Dobies Jan Hunter MMA
3 Domarecki Adrian Gladiator Ostrołęka

70 kg
1 Chrzanowski Daniel Gladiator Ostrołęka
2 Korotko Erwin Mad Dog Olecko
3 Kiziński Kamil CNT Wołomin

77 kg
1 Vahe Movsisyan Gladiator Ostrołeka
2 Opara Norbert
3 Bartosz Przywoźny CNT Wołomin

84 kg
1 Roszkowski Maciej Fight Club Łomża
2 Wojciechowski Tomasz Academia Gorila
3 Lapiński Michał Fit Fun Anakonda Warszawa

93 kg
1 Wróblewski Krzysztof Hunter MMA
2 Wołczyk Michał Fit Fun Anakonda Warszawa
3 Rozenek Daniel Grapller Mińsk Maz.

NO GI junior

52 kg
1 Wiśnieski Mateusz Gladiator Ostrołęka
2 Jakub Przywoźny VVD Wołomin
3 Wnorowski Krzysztof CNT Wołomin

64 kg
1 Wnorowski Krzysztof CNT Wołomin
2 Padzik Jakub Grappler Mińsk Maz.

68 kg
1 Lis Piotr Mad Dog Olecko
2 Łukasiewicz Dawid spectrum 360
3 Mierzejewski Konrad ADSW JISSENKAN Otwock

84 kg
1 Bodek Marcin CNT Wołomin
2 Kondracki Tomasz ADSW JISSENKAN
3 Wojdyna Maciej Spectrum 360

+ 84 kg
1 Batogowski Norbert

NO GI Grappling – seniorzy
66 kg
1 Żelechowski Łukasz
2 Wiśniewski Jakub Gladiator Ostrołeka

70 kg
1 Korotko Erwin Mad Dog Olecko
2 Rafał Klimaszyński Mad Dog Olecko
3 Elas Marek CNT Wołomin

77 kg
1 Gawek Ryszard
2 Bodek Marcin CNT Wołomin
3 Piotrowski Tomasz Husiaria Mrągowo

84 kg
1 Roszkowski Maciej Fight Club Łomża
2 Pasik Bartosz spectrum 360
3 Oskar Ślepowroński CNT Wołomin

93 kg
1 Marianowski Kacper MMA Piaseczno
2 Rozenek Daniel Grapller Mińsk Maz.
3 Dec Tomasz

Kobiety:
60 kg
1 Weronika Szymanek CNT Wołomin
2 Krysia Iwanow Grappler Mińsk Maz.
3 Karolina Walczak Husaria Mrągowo

GI BJJ

77kg
1 Dudkowski Wojciech Gladiator Ostrołęka
2 Nacewicz Patryk Fight Club Łomża
3 Bednarczyk Rafał Gladiator Ostrołęka

84 kg
1 Oskar Śleporwoński CNT Wołomin
2 Pasik Bartosz Spectrum 360

93 kg
1 Ursel Karol Gwardia Olsztyn
2 Tomaszewski Jakub Gwardia Olsztyn
3 Rozenek Daniel Grappler Mińsk Maz

Kobiety:

1 Krysia Iwanow Grappler Mińsk Maz
2 Karolina Walczak Husiaria Mrągowo

Komentarze