ADCC 2015: Mateusz Gamrot w jednej grupie z Bensonem Hendersonem, Tomasz Narkun z Hectorem Lombardem

20 Sierpień 2015
ADCC 2015: Mateusz Gamrot w jednej grupie z Bensonem Hendersonem, Tomasz Narkun z Hectorem Lombardem


Mistrzostwa Świata ADCC 2015 już za pasem, a tymczasem poznaliśmy już skład poszczególnych grup wagowych jakie pojawią się w Sao Pualo w terminie 29-30 sierpnia.

MĘŻCZYŹNI -66KG
1. Rubens”Cobrinha” Charles – Brazil (ADCC 2013 Winner)
2. Asadulaev Surkhay – Russia (1st European Trials Winner)
3. Nicolas Renier – France (2nd European Trials Winner)
4. Tezekbaev Rasul – Kyrgyzstan (1st Asia & Oceania Trials Winner)
5. Yuto Hirao – Japan (2nd Asia & Oceania Trials Winner)
6. Geovanny Martinez – USA (1st North American Trials Winner)
7. Edward Cummings – USA (2nd North American Trials Winner)
8. Renan Sancar Santos – Brazil (1st South American Trials Winner)
9. Gabriel Marangoni – Brazil (2nd South American Trials Winner)
10. João Miyao – Brazil (Invited)
11. Jeff Glover – USA (Invited)
12. Augusto Mendes – Brazil (Invited)
13. Justin Rader – USA (Invited)
14.
15.
16.

MĘŻCZYŹNI -77KG
1. Gamrot Mateusz – Poland (1st European Trials Winner)
2. Abdulkadirov Magomed – Russia (2nd European Trials Winner)
3. Lachlan Giles – Australia (1st Asia & Oceania Trials Winner)
4. Young-am Noh – Korea (2nd Asia & Oceania Trials Winner)
5. Enrico Cocco – USA (1st North American Trials Winner)
6. Vagner Rocha – USA (2nd North American Trials Winner)
7. Davi Ramos – Brazil (1st South American Trials Winner)
8. Gabriel Rollo – Brazil (2nd South American Trials Winner)
9. JT Torres – USA (Invited)
10. Garry Tonon – USA (Invited)
11. Otavio Sousa – Brazil (Invited)
12. Lucas Lepri – Brazil (Invited)
13. Ben Henderson – USA (Invited)
14. Dillon Danis – USA (Invited)
15.
16.

MĘŻCZYŹNI -88KG
1. Romulo Barral – Brazil (ADCC 2013 Winner)
2. Zbigniew Tyszka – Poland (1st European Trials Winner)
3. Jesse Urholin – Finland (2nd European Trials Winner)
4. Craig Jones – Australia (1st Asia & Oceania Trials Winner)
5. Hidemi Mihara – Japan (2nd Asia & Oceania Trials Winner)
6. Matthew Arroyo – USA (1st North American Trials Winner)
7. Mike Perez – USA (2nd North American Trials Winner)
8. Claudio Calasans – Brazil (1st South American Trials Winner)
9. Keenan Cornelius – USA (Invited)
10. Rustam Chsiev – Russia (Invited)
11. Pablo Popovich – USA (Invited)
12. Rafael Lovato Jr. – USA (Invited)
13. Ezra Lenon – USA (Invited)
14. Neiman Gracie – Brazil (Invited)
15.
16.

MĘŻCZYŹNI -99KG
1. Joao Assis – Brazil (ADCC 2013 Winner)
2. Tomasz Narkun – Poland (1st European Trials Winner)
3. Kamil Umiński – Poland (2nd European Trials Winner)
4. Tobias Green – Australia (1st Asia & Oceania Trials Winner)
5. Yukiyasu Ozawa – Japan (2nd Asia & Oceania Trials Winner)
6. Tom DeBlass – USA (1st North American Trials Winner)
7. Jason Bukich – USA (2nd North American Trials Winner)
8. Roberto Alencar – Brazil (1st South American Trials Winner)
9. Cassio Francis Da Silva – Brazil (2nd South American Trials Winner)
10. Alexandre Ribeiro – Brazil (Invited)
11. Hector Lombard – USA (Invited)
12. Felipe Pena – Brazil (Invited)
13.
14.
15.
16.

MĘŻCZYŹNI +99KG
1. Janne-Pekka Pietiläinen – Finland (2nd European Trials Winner)
2. Lee Hyoung Chul – Korea (1st Asia & Oceania Trials Winner)
3. Hideki Sekine – Japan (2nd Asia & Oceania Trials Winner)
4. Jason Lees – USA (1st North American Trials Winner)
5. Paul Ardila – USA (2nd North American Trials Winner)
6. Leonardo Nascimento Lucio – Brazil (1st South American Trials Winner)
7. Gabriel Lyrio Lucas – Brazil (2nd South American Trials Winner)
8. Rodrigo Cavaca – Brazil (Invited)
9. Joao Gabriel Rocha – Brazil (Invited)
10. Dean Lister – USA (Invited)
11. Vinny Magalhaes – Brazil (Invited)
12. Orlando Sanchez – USA (Invited)
13.
14.
15.
16.

KOBIETY -60KG
1. Michelle Nicolini – Brazil (ADCC 2013 Winner)
2. Kethe Marie Elgesem Engen – Norway (European Trials Winner)
3. Rikako Yuasa – Japan (Asia & Oceania Trials Winner)
4. Tammi Musumeci – USA (North American Trials Winner)
5. Ana Michelle Tavares Dantas – Brazil (1st South American Trials Winner)
6. Mayra Mello Mazza – Brazil (2nd South American Trials Winner)
7. Mackenzie Dern – USA (Invited)
8. Beatriz Mesquita – Brazil (Invited)

KOBIETY +60KG
1. Gabrielle Garcia – Brazil (ADCC 2013 Winner)
2. Sophia Nordenö – Sweden (European Trials Winner)
3. Amanda Santana – USA (North American Trials Winner)
4. Fernanda Mazzelli Almeida Maio – Brazil (1st South American Trials Winner)
5. Jéssica Da Silva Oliveira – Brazil (2nd South American Trials Winner)
6. Marysia Malyjasiak – Poland (Invited)
7. Ana Laura Cordeiro – Brazil (Invited)
8. Alison Tremblay – Canada (Invited)

Super pojedynek tym razem to zwycięzcy ADCC 2013 i 2015: Andre Galvao vs. Roberto Abreau. Transmisja z MŚ TUTAJ.

Komentarze

  • kamerling

    Ło Jezuuuuuuu

    Chcę zobaczyć kulanki:

    1. Gamrot – Henderson

    2. Tyszka – Cornelius

    3. Narkun/Umiński – Lombard

    4. Gabi garcia z Marysią

    Gdzie się kupuje PPV? crazy

  • W. Mrozowski

    Od zawsze Budo Videos. Gdzie byłeś jak Cię nie było ostatnio?

  • Viser

    Dawaj Gamer !!!

  • Pako

    Gamer Powinien być na podium i życze tego wszystkim naszym!!

  • Cain

    oho ho ho aleeee się będzie działo

  • kamerling

    Miesiąc chyba tutaj nie pisałem. Tak jak to w życiu bywa – czasami się nie chce, czasami po prostu nie ma czasu.

    Ja wolę też czasami nic nie pisać, jak to ma być jakiś głupi komentarz.

    Newsy po największych portalach tematycznych przeglądam każdego dnia.

    Gdybym tylko miał więcej czasu to bym się udzielał na każdym forum poświęconym MMA.

  • rudy

    I to są sportowe piękne emocje 🙂 Powodzenia Panowie

  • Ciekawa sprawa, ze Lombard zbijal w UFC w ostatnich walkach do 77 a tutaj startuje w 99. Moze olał MMA i woli walczyc na koksie w innych formulach 🙂