EFC 43: Rafał Haratyk poddał Warrena Allisona w 1 rundzie, w listopadzie walczy o pas

27 Sierpień 2015

Świetna informacja napłynęła z południowo afrykańskiego Durbanu, gdzie dosłownie przed chwilą doczekaliśmy się polskiego pretendenta do pasa Extreme Fighting Championship. Rafał Haratyk (6-1-2) potrzebował zaledwie cztery i pół minuty, żeby poddać swojego rywala, reprezentanta gospodarzy Warrena Allisona (5-3).

„Polski Czołg” zgodnie z taktyką czekał na posunięcie swojego rywala i gdy nadarzyła się okazja, zaatakował mocna serią i poprawił uderzeniem sponad głowy, które zamroczyło rywala. Haratyk poszedł za ciosem i gdy usłyszał komendę narożnika „Masz duszenie”, natychmiast poszedł do gilotyny, którą półprzytomny Allison odklepał 4:28 minuty pierwszej rundy.

Tym samym sytuacja w dywizji średniej jest już klarowna i to właśnie Rafał podejmie się mistrza Leona Mynhardta (14-6.) Pierwsze podejście do pasa odbędzie się w listopadzie na EFC 45. Gratulujemy!