ACB 24: Aslambek Saidov zawalczy w październiku na gali w Moskwie

autor:
08 Wrzesień 2015
ACB 24: Aslambek Saidov zawalczy w październiku na gali w Moskwie

aslambek-saidov-zakopane-punch

W dniu dzisiejszym doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia kolejnej walki byłego mistrza KSW Alsambeka Saidova (16-4). Zawodnik Berkut Arrachionu Olszyn zawalczy na gali Absolute Championship Berkut 24 w Moskwie. Dołączy do swojego kolegi klubowego Adriana Zielińskiego oraz reprezentującego Gracie Barra Łódź Marcina Lasoty (9-1). Niebawem zostanie wyznaczony przeciwnik, z którym Saidov skrzyżuje rękawice 17-go października.

Aslambek po utracie mistrzowskiego pasa wystąpił na KSW 30, gdzie przez jednogłośną decyzję pokonał Rafała Moksa. W pojedynku widać było, że porażka z Borysem Mańkowskim zdecydowanie podziałała motywująco na zawodnika z Olsztyna. W pojedynku wyróżniał się zdecydowanie przygotowaniem kondycyjnym i nie pozostawił wątpliwości, zwyciężając w oczach sędziów punktowych. Jednakże w związku z brakiem miejsca dla jego osoby na galach KSW do końca tego roku zdecydował się na walki poza granicami naszego kraju.

Przypominamy ostatni wywiad z Aslambekiem Saidovem:

Komentarze

  • Viser

    Wygrał w dobrym stylu z Moksem, który dostaje ciekawą opcję na Londyn, a on musi szukać walki gdzie indziej ? Phi… Ciekawe jak wygląda teraz jego sytuacja w KSW.

  • DREAMCATCHER

    Saidov walczył już tyle razy dla KSW, że trochę się opatrzył, przy 4 galach rocznie nie może być miejsca dla wszystkich. Ciekaw jestem gdzie zaszedł by w UFC, top 15?

  • Cain

    szkoda trochę że tak jakoś ta polityka KSW nie jest zrozumiała ale tym samym dobrze że wyjdzie poza rodzimy rynek bo to większe szanse na przyszłość