Dawid Zawada odnotował kolejne zwycięstwo przez TKO

23 Wrzesień 2015
Dawid Zawada odnotował kolejne zwycięstwo przez TKO

Foto: sbc.rs

Foto: sbc.rs


Informacja dla wszystkich fanów Dawida Zawady (11-2). W zeszłą sobotę Polak z niemieckim paszportem odnotował kolejne zwycięstwo od czasów jego porażki na KSW 29 z Borysem Mańkowskim. Po raz drugi z rzędu zwyciężył przez TKO. Jego rywalem był miejscowy Stefan Sekulic (4-1) a miejscem rozgrywki gala Serbian Battle Championship 6 na Bałkanach, gdzie panowie spotkali się jako główna atrakcja wieczoru.

Początek walki należał do Serba, który był bardziej agresywny, obalił i szukał poddania dźwigniami na nogi oraz duszeniem. Przy pierwszej okazji Dawid uciekł do stójki, skąd okładał rywala gradem ciosów rękami i nogami. W drugiej rundzie Sekulic był już wyraźnie zmęczony, przez co złapał trzy mocne uderzenia kolanem. Po jednym z nich akcja ponownie przeniosła się do parteru, gdzie obaj próbowali wyciągnąć skrętówki. W końcu, Zawada zwolnił uchwyt, przeszedł do pozycji z góry i dokończył Serba ciosami.

Wg Sherdoga polsko niemiecki zawodnik ma już ustalony pojedynek z datą 3 października na Merseburger Fight Night 8 ale jak przekonuje w krótkiej rozmowie, musi pauzować z powodu odniesionych kontuzji.

Komentarze

  • Magda S.

    Sukces polaków zawsze cieszy. a mnie strasznie szkoda było jego ostatniej przegranej u nas

  • Rywal dla Saidova lub Moksa.

  • adamus

    no dobrze będzie jak wróci do KSW

  • Cain

    no, poza UFC to Polacy jak burza idą :/