Pojedynek rewanżowy Goran Reljic vs. Tomasz Narkun dodany do październikowego KSW 32 w Londynie

03 Wrzesień 2015
Pojedynek rewanżowy Goran Reljic vs. Tomasz Narkun dodany do październikowego KSW 32 w Londynie

Foto: kswmma.com

Foto: kswmma.com


Tylko kwestią czasu było kiedy i gdzie włodarze Konfrontacji ogłoszą rewanżowe starcie Tomasza Narkuna (10-2) z Goranem Reljicem (15-4). Przed chwilą oficjalnie dodano obu fighterów do KSW 32: „Road to Wembley”.

Po grudniowym pierwszym pojedynku, fani podzielili się na dwa obozy, każdy opowiadający się po którejś ze stron. Swoje niezadowolenie wyraził również przegrany Tomasz w wywiadzie przeprowadzonym chwilę po walce. Po drodze w spektakularny sposób pokonał jednak Karola Celińskiego i szybko powrócił na tor w kierunku pasa. Niedawno wrócił z MŚ ADCC w Sao Paulo, na których odpadł w pierwszej rundzie. Sam fakt jest już sporym osiągnięciem.

Reljic również nie próżnował od tego czasu i jako pierwszy zagraniczny fighter od dłuższego czasu, przejął pałeczkę zdobywając pas w starciu z Attilą Vegh. Obecnie przebywa w Nowym Jorku, gdzie częściowo przygotowuje się już do walki w Londynie.

Komentarze

 • Moim zdaniem doprowadzanie w tak krotkim czasie do rewanzu nie ma sensu. KSW niestety robiac 4 gale rocznie i majac praktycznie 5 zawodnikow w polciezkiej bedzie ta sytuacje dalej ciagnelo.

 • marcinek78

  No tak, ale jak się znowu Narkunowi nie uda wygrać to może jeszcze w Krakowie spróbuje 😀

 • W. Mrozowski

  Dlatego popatrzyłem sobie kiedy walczyli ostatnio na moment przed niedoszłym zdaniem „… Tomasz zasłużył na rewanż bla bla bla.” O ile Narkun odniósł wspaniałe zwycięstwo nad Karolem, o tyle w mojej głowie nie zbudowała się jeszcze odpowiednio długa historia na rewanż. Ilość gal KSW wciąż pozostawia spory niedosyt, ale może to się zmieni bo słyszałem, że jednak wrócił pomysł małych gal. Ciekawe czy się potwierdzi?

 • Pako

  Tak jak szybko się potwierdzi to i tak szybko zniknie,przykładem jest Częstochowa….

 • Viser

  No tak… Bo to przecież KSW odpowiada za to, że hala nie spełnia wymagań ^.-
  Moim zdaniem rewanż za szybko, przede wszystkim dla Gorana można było ściągnąć jakiegoś Anglika, który przyciągnie tamtejszą publiczność, a Tomka zostawić na Kraków.