Sergiusz Uzarek kontra Rami Hamdan na Spartan Fight 1 w Chorzowie

28 Wrzesień 2015
Sergiusz Uzarek kontra Rami Hamdan na Spartan Fight 1 w Chorzowie


Federacja Spartan Fight ogłosiła kolejne starcie na swój październikowy debiut w Chorzowie. Po przeciwnych stronach klatki spotkają się Sergiusz Uzarek (1-1) vs. Rami Hamdan (1-0).

Dla Uzarka będzie to pierwszy pojedynek w tym roku. Tez zaledwie 19-letni reprezentant Dąbrowy Górniczej, w grudniu zdobył swoje pierwsze zawodowe zwycięstwo i to już w drugiej rundzie, gdzie poddał rywala duszeniem. W sierpniu miał zmierzyć się z Rafałem Pilchem, ale ten nie zjawił się na walce z powodu kontuzji. Organizator zmienił mu więc rywala na Jakuba Martysa, ale ostatecznie sparował go z kimś innym, zostawiając zawodnika Silesian Cage Club bez przeciwnika.

Jego kolejny oponent z Rzeszowa ma zbliżone doświadczenie, bo w maju zaliczył udany zawodowy debiut. Oto, co Sergiusz ma do powiedzenia na temat Ramiego Handama:

Wiem o nim dużo ponieważ znamy się osobiście. Remi trenuje w Spartakus Rzeszów, jest bardzo fizycznym zawodnikiem i dlatego nie można go lekceważyć. Do tej walki przygotowałem się najmocniej jak potrafiłem, ponieważ walczę u siebie i będzie dużo moich kibiców. Dlatego nie mogę ich zawieść.

Bilety na październikową galę Spartan Fight 1 do kupienia w Salonie Kosmetycznym Nails, przy ul. Obrońców Chorzowa 3 w Chorzowie Batorym i sklepach Bad Haus.

Komentarze

  • KAT

    jak im idzie sprzedaż biletów?

  • adamus

    z oglądalnością mogą mieć ciężko bo AB będzie na YT i na pewno ściągnie wszystkich

  • Ilion

    bedzie komplet