Slava Republic 1: Piotr Hallmann zawalczy w walce wieczoru na kwietniowej gali w Bojanie

autor:
07 Marzec 2016

hallmann-stand-up-guy

Były zawodnik UFC Piotr Hallmann (15-5) wraca do oktagonu. „Płetwal” wystąpi w walce wieczoru gali Slava Republic 1, która odbędzie się 30 kwietnia w Bojanie koło Gdyni. Rywal zawodowego marynarza nie został jeszcze ogłoszony, ale według nieoficjalnych informacji będzie to ktoś zza granicy.

Hallmann wraca do zawodowych startów po zwolnieniu z UFC. Zawodnik Mighty Bulls Gdynia w największej organizacji na świecie stoczył sześć walk, z czego tylko 2 walki wygrał. W debiucie wygrał przez poddanie z Francisco Trinaldo i zgarnął bonus za „Poddanie wieczoru”. Niesiony zwycięstwem udał się po nieco ponad miesięcznej przerwie na UFC, które odbyło się w Manchesterze. Tam przegrał z Alem Iaquintą. Po dłuższej przerwie zameldował się w oktagonie. Widać było, że zmiana teamu znakomicie podziałała na jego formę i wygrał z Yvesem Edwardsem przez duszenie zza pleców. Kolejne, trzy porażki były przysłowiowym „gwoździem do trumny” i zwolnienia z UFC. Teraz Piotrek musi przypomnieć sobie o swoich mocnych stronach i wygrać 5-6 kolejnych pojedynków, aby realnie myśleć o powrocie do elity. Pierwszy krok już 30 kwietnia na gali w Bojanie.