Kamil Gniadek, Marcin Mazurek i Samuel Voght wygrali walki na IFO Europe MMA 1

11 Kwiecień 2016
Kamil Gniadek, Marcin Mazurek i Samuel Voght wygrali walki na IFO Europe MMA 1


Zeszły weekend w wykonaniu Berserkerów sponsorowała liczba 3, bowiem najpierw donieśliśmy Wam o idealnym drużynowym zwycięstwie trzech reprezentantów zachodniopomorskiego klubu na gali XCAGE 9 w Toruniu, a teraz pora na ogłoszenie trójkowego sukcesu na IFO Europe MMA 1 w niemieckim Templinie. W sobotę swoje pojedynki zwyciężyli Kamil Gniadek, Marcin Mazurek i Samuel Voght.

W drugim najważniejszym pojedynku tego wieczoru, Kamil Gniadek (9-4-1-1NC) zmierzył się z Alexandrem Vogtem (8-4) z Niemiec. Szczeciński fighter dokładnie w trzeciej rundzie wykorzystał presję z poprzednich dwóch rund, i gdy po raz kolejny obalił rywala, ten podczas próby wstawania zostawił rękę, by chwilę później odklepać założoną balachę.

Chwilę wcześniej przez nokaut zwyciężył Marcin Mazurek (2-4), który krok po kroku odbija się od złej passy i zdobył tym samym drugie zawodowe zwycięstwo w karierze. Po początkowym naporze Yasina Bodinki (1-2), Polak wyprowadził kontrę kopnięciem na wątrobę i zaraz po zakończył starcie efektownym kolanem.

W amatorskiej części karty walk, Samuel Vogt poddał Maximiliana Hanka w 2 rundzie i tym samym Berserkerzy wyjechali z Niemiec niepokonani.

Komentarze

  • Zawodnik32

    Dwa razy jest napisane o Mazurku.