TFL 9 z terminem 28 maja w Garwolinie, Jakub Piesiewicz w walce wieczoru

13 Kwiecień 2016
TFL 9 z terminem 28 maja w Garwolinie, Jakub Piesiewicz w walce wieczoru


Po dłuższej nieobecności w mediach społecznościowych, federacja Thunderstrike Fight League ogłosiła termin i miejsce kolejnej gali. TFL 9 „Next Episode” zgodnie z pierwszą zapowiedzią odbędzie się 28 maja w Garwolinie, co nie jest bez znaczenia w kontekście najważniejszego uczestnika karty walk.

To reprezentant lokalnego klubu Jakub Piesiewicz (3-1-1-1NC), który jeszcze nie na tej gali, ale ma już obiecane że zmierzy się wkrótce w pojedynku o mistrzowski pas dywizji 61 kg. Historia „Zaciętego” w TFL nie rozpoczęła się najlepiej, bo od kontrowersyjnej kimury w starciu z Michałem Bartoszewiczem, którą przedwcześnie przerwał sędzia prowadzący. Od tamtej pory Jakub zwyciężył dwa pojedynki dla lubelskiej federacji a trzeci z Mirosławem Kałudą, zremisował. To nieco pokrzyżowało plany, bowiem zwycięzca tego pojedynku miał walczyć o tytuł. Sytuację tym bardziej utrudniła obecna kontuzja Kałudy i brak godnego zastępstwa w walce o najwyższe trofeum.

Oto, co o angażu Piesiewicza na TFL 9, powiedział organizator Jacek Sarna:

Obietnica zorganizowania gali TFL w Garwolinie padła w Lublinie i słowa dotrzymamy. Jakub Piesiewicz jest z nami od samego początku i daje największą dawkę emocji dla nas i jego wiernych kibiców. Pomysł organizacji eventu w tym mieście, to nasz ukłon skierowany w stronę Kuby oraz jego fenomenalnej publiczności. Do zobaczenia w Garwolinie. Jestem bardzo szczęśliwy, że organizacja zdecydowała zawitać do Garwolina. Wszyscy wiemy jakie show robi TFL i jestem pewien, że tym razem będzie to niesamowite widowisko. Mam nadzieje że dzięki tej imprezie Miasto Garwolin oraz CSiK Garwolin będzie świetnie wypromowane w Polsce.

Komentarze

  • RZDZ

    Że też im się opłaca robić te gale tak okazjonalnie. Dziwne, że jeszcze się trzymają na rynku

    • Zawodnik32

      Widocznie się opłaca.