Akhmat 23: Goran Reljic przegrał z Kazbekiem Saidalievem przez decyzję

11 Czerwiec 2016

reljic-akhmat23

Przed chwilą były mistrz KSW Goran Reljic (15-7) przegrał decyzją walkę na gali Akhmat Fight Show 23 z Kazbekem Saidalievem (7-1). Poniżej pełny przebieg pojedynku.

Rywal zaczął od niskich kopnięć, Goran skontrował kopnięciem na głowę. Po chwili Chorwat przechwycił nogę i przycisnął do klatki, gdzie otrzymał nielegalne kopnięcie na krocze. Najwyraźniej w tym pojedynku kopnięcia odgrywają sporą rolę, choć za chwilę Kazbek zdołał dzięki nim przewrócić Reljica i zadać mu kilka uderzeń w parterze. Goran wykorzystuje zaskoczenie i zakłada najpierw omoplatę a za chwilę balachę, którą prawie wyciągnął. Saidaliev zdołał jednak uciec i skontrolować z bocznej do końca rundy.

2 rundę Kazbek zaczyna uderzeniami, Reljic odpowiada i uchyla się pod mocnym sierpem, ale po chwili otrzymał dwukrotnie ciosy prawą ręką. Schodząc z ciosu klinczuje i zostaje obalony. Przez moment broni, ale kończy w pełnej gardzie. Chorwat próbuje gogoplaty ale rywal ucieka, sędzia podnosi walkę. Saidaliev chwyta za nogi i ponownie obala. Ostatnia minuta to parter z którego niewiele wynikło.

Wydaje się, że trzecia runda zadecyduje o tym który z nich zwycięży. Kazbek ewidentnie kontynuuje taktykę, która sprawdziła się w ostatnich minutach i wchodzi do klinczu. Szuka obalenia, które Chorwat kontruje ale tylko na moment. Goran posyła kilka ciosów z z dołu, sędzia upomina go aby nie atakował w tył głowy. Po chwili sędzia podnosi obu do góry. Saidaliev znowu klinczuje i obala. Do końca półtorej minuty, które do końca toczy się w parterze.

Decyzja sędziów Kazbek Saidaliev pokonał Gorana Reljica.