Tech Krep FC: Salim Touhari zdobył "Walk Out KO" w 1 rundzie

29 Październik 2016

salim-touahri-ko-tech

Nie ma większego kubła z zimną wodą, niż seria dobrych zwycięstw gospodarzy, by na koniec nastroje zgromadzonych fanów zostały brutalnie zgaszone przez przyjezdnego, w tym przypadku Salima Touahriego. Reprezentant Krakowa w pięknym stylu znokautował Bayzeta Khatkhohu na Tech Krep FC w Krasnodarze.

Od pierwszych sekund Salim zajął środek ringu, próbując wyczuć rywala i kilka razy zmusił go do błędu, ustawiając go na kontrataki. Pierwsza minuta należała do polskiego fightera, który w odwecie został obalony i gdy nie pomogły próby odepchnięcia Bayzeta, Touahri postanowił przykleić się do przeciwnika.

Gdy upłynęła trzecia minuta, sędzia ringowy postanowił podnieść walkę i Salim mógł kontynuować grę w stójce. Długo nie czekał na realizację założeń, bo dziesięć sekund później Khathohu wykonał atak lewym sierpem, ale Polak już czekał z tą samą techniką w kontrze, z tą różnicą że był znacznie szybszy.

Rosjanin już w locie był nieprzytomny i z hukiem uderzył twarzą o deski, a Salim Touahri spokojnie odszedł bez dobijania w kierunku narożnika. Tym razem przemowy końcowej nie było. Zwycięstwo przez nokaut w 3:11 pierwszej rundy.