Cody Garbrandt chce zaawansowanych testów antydopingowych przed walką z TJ Dillashawem

17 Styczeń 2017
Cody Garbrandt chce zaawansowanych testów antydopingowych przed walką z TJ Dillashawem

garbrandt-snake-in-the-grass

Jeżeli myśleliście, że wiecie co to „Trash Talk”, to przygotujcie się na wersję 2.0. UFC byłoby szalone, gdyby nie skorzystało z pięknie napisanej historii Team Alpha Male, rozdartej przez rzekomy „akt zdrady” w wykonaniu TJ Dillashawa, a wraz z tym, całe mnóstwo sekretów klubowych, które teraz krok po kroku ujrzą światło publiczne. Obecny mistrz Cody Garbrandt, rozpoczął ofensywę od dwóch zadanych ciosów.

Pierwszy to powyższa grafika, inspirowana mitologiczną Boginią Meduzą, która idealnie wpisuje się w słynne już „Snake in the grass”, wypowiedziane przez Conora McGregora, a które już na zawsze przylgnęło do obecnego pretendenta. W rzucie nr 2, „No Love” zażądał bardziej szczegółowych badań USADA. Kto jak kto, ale były kolega klubowy wie co jest grane, a może tylko celowo prowokuje do snucia teorii spiskowych:


Obaj poprowadzą 25 serię The Ultimate Fighter i choć zmniejszono budżet o dobre kilkanaście milionów, to część z tego pójdzie na wzmocnioną ochronę do rozdzielenia dwójki krewkich fighterów.

Komentarze