Łukasz Jurkowski zawalczy na majowym KSW na Stadionie Narodowym

30 Styczeń 2017

jurkowski_pas

Po 6 letniej przerwie, Łukasz Jurkowski (15-10) wróci do startów w zawodowym MMA. Pierwszy turniejowy mistrz organizacji KSW zawalczy 27 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. W trakcie przerwy od walk, „Juras” wcielił się w rolę komentatora MMA i spikera stołecznej Legii. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie przeciwnikiem 35-letniego zawodnika.

Łukasz Jurkowski w przeszłości zapowiedział, że jeśli dozna 10-ej porażki w zawodowej karierze, to zawiesi rękawice na kołku. Po pojedynku na KSW 15, gdzie przegrał przez jednogłośną decyzję z Tonim Valtonenem, na gorąco przekazał informację fanom zgromadzonym na hali w Torwar w Warszawie. Po latach przerwy i po akcji kibiców „Juras Musisz”, zdecydował się na powrót do klatki co ogłosił video i wpisem:

Nie było dnia, żebym w ciągu tych 6 lat nie myślał o walce. Oficjalnie, Juras na KSW na Stadionie Narodowym.
Obiecuje zrobić wszystko abyśmy razem świętowali w maju. Jestem tak naładowany pozytywną energią, że mogę zasilić pół polski w światło:) brakowało mi tego jak cholera!