Łukasz Jurkowski zawalczy na majowym KSW na Stadionie Narodowym

30 Styczeń 2017
Łukasz Jurkowski zawalczy na majowym KSW na Stadionie Narodowym

jurkowski_pas

Po 6 letniej przerwie, Łukasz Jurkowski (15-10) wróci do startów w zawodowym MMA. Pierwszy turniejowy mistrz organizacji KSW zawalczy 27 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. W trakcie przerwy od walk, „Juras” wcielił się w rolę komentatora MMA i spikera stołecznej Legii. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie przeciwnikiem 35-letniego zawodnika.

Łukasz Jurkowski w przeszłości zapowiedział, że jeśli dozna 10-ej porażki w zawodowej karierze, to zawiesi rękawice na kołku. Po pojedynku na KSW 15, gdzie przegrał przez jednogłośną decyzję z Tonim Valtonenem, na gorąco przekazał informację fanom zgromadzonym na hali w Torwar w Warszawie. Po latach przerwy i po akcji kibiców „Juras Musisz”, zdecydował się na powrót do klatki co ogłosił video i wpisem:

Nie było dnia, żebym w ciągu tych 6 lat nie myślał o walce. Oficjalnie, Juras na KSW na Stadionie Narodowym.
Obiecuje zrobić wszystko abyśmy razem świętowali w maju. Jestem tak naładowany pozytywną energią, że mogę zasilić pół polski w światło:) brakowało mi tego jak cholera!

Komentarze

 • daroUK

  A wiec teraz chetnie zobacze go w walce z Najmanem o tytul najwiekszego hipokryty w Polsce.

 • boohmacher

  Ciekaw jestem dlaczego po 10 przegranej postanowil zakonczyc kariere. Przeciez mial dopiero 29 lat i spokojnie mogl sie bic dalej. Juras jesli czytasz mmanews prosze o odpowiedz 🙂

  • daroUK
   • vamos

    Jurkowski podobnie jak Górski był kreowany na bohatera Polskiego MMA i swego czasu sami głęboko w to wierzyli tylko wyniki sportowe tego nie potwierdzały. Poziom MMA szybko odjechał Jurasowi, gdyby nie skończył tego 6 lat temu to liczba porażek do dzisiaj mogłaby szybko przegonić wygrane albo żeby rekord został dodatni skazany by był na występy w czeskich, słowackich i litewskich organizacjach. Po przejściu na emeryture postanowił ściągnąć za sobą kolegów i został w klubie ich head coachem

 • Vald

  Pewnie zawalczy z Mysialą, Zontkiem albo Oleksiejczukiem w celu dalszego ośmieszania FEN 😀

 • moon

  Dobra akcja …. „Juras musisz” 😂 Według mnie jeśli już chciał wracać to nie na Narodowy. Dziwne te zestawienia w fightcardzie. Chłopaczyna po 6 latach … a szkoda czasu na komentowanie gościa.