A. Overeem: ?Remy Bonjaski nie robi na mnie wrażenia.”

12 Luty 2010
0

Po niesamowitym nokaucie na Badr Hari (v-ce mistrz K-1), Alistair Overeem celuje poprzeczkę wyżej. W ten weekend zmierzy się bowiem z mistrzem K-1 Remy Bonjasky. O swoim przeciwniku, zawodnik MMA mówi:

Remy jest mistrzem K-1 i zawsze chciałem z nim walczyć… po walce z Badr Hari, obiecałem sobie walczyć z mistrzem, w imieniu DREAM i innych zawodników MMA. Więc jeżeli wygram, to tak jakbym zwyciężył najlepszych zawodników K-1. Kiedy to się stanie, wrócę do DREAM, ponieważ MMA to moja pasja.

Oczywiście Alistair dodaje również typowy dla siebie ‚trash talking’:

Nie jestem pod wrażeniem zdolności Remy’ego. Nie martwię się o jego umiejętności bokserskie, bardziej obawiam się jego gry aktorskiej – że znowu upadnie i będzie udawał rannego, kiedy tak nie jest! (Patrz walka: ‚Bonjasky vs Badr Hari’)

Mistrz K-1, Remy Bonjasky nie pozostając biernym na zaczepki słowne, odpowiedział:

Chcę powiedzieć, że jestem w 100% pewny, iż wygram. Zawsze jednak pozostaje ten 1% szansy na przegraną. Jestem bardzo pewny tego, że wygram ten pojedynek.

Dolewając oliwy do ognia, Alistair dopowiedział:

Nie wierzę w procenty. Powiem raczej, że jestem pewny swojej wygranej… ale chcę również powiedzieć, iż jeśli pozwolimy zawodnikowi K-1 walczyć na zasadach MMA, to w 9 przypadkach na 10 skończy się to jego przegraną.

Już 28 marca, na Grand Prix K-1 w Japonii, zobaczymy niesamowity pojedynek ‚Alistair Overeem vs Remy Bonjasky’. Z pewnością czeka nas coś więcej, niż jedynie pojedynek na pięści.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o