Bad Blood: Strikeforce ‚Frank Shamrock vs Nick Diaz’ !!!

11 Luty 2010

Już 11-go kwietnia, w San Jose, zobaczymy kolejną galę Strike Force. W walce wieczoru zawalczą Frank Shamrock i Nick Diaz. Obojgu z łatwością przychodzi, aby pokazać co im leży na sercu. Od momentu w którym walka została oficjalnie potwierdzona, zauważyć można gotującą się między nimi krew. Na wczorajszej gali Nick Diaz dał jednoznacznie upust swoim emocjom i pokazał w jak głębokim poważaniu ma swojego przeciwnika.

Czuję że jestem idealnym kandydatem do tej walki. Shamrock myśli, że może pokonać swoich przeciwników w wielkim stylu tak jak ja to robię… nie dbam o wagę. Czuję się bardziej naładowany energią, mam sporo siły, uderzam mocniej. Podoba mi się pomysł tej walki, ponieważ będę w stanie kontrolować jej przebieg, kiedy już będziemy w parterze… Frank może mówić co mu siężywnie podoba, ale zamierzam go zwyciężyć. Zobaczymy co pokaże w zamian.

Shamrock w jednym z wywiadów nie pozostaje dłużny mówiąc:

Mój syn jest 5 lat młodszy niż Nick. Kiedy zachowywał się tak jak Diaz, wysyłałem go do swojego pokoju. Będę z nim walczył, to jest chłopaczek z College’u. Mam nadzieję że będą z nim jego przyjaciele, żeby mogli złapać jego głowę, jak już go znokautuję w drugiej rundzie.

Na najbliższej gali w San Jose zobaczymy:

– główna karta walk:

Frank Shamrock (23-9-2) vs. Nick Diaz (18-7)
Josh Thomson (16-2) vs. Gilbert Melendez (14-2)
Jake Shields (22-4-1) vs. Joe ?Diesel? Riggs (29-10-0)
Scott ?Hands of Steel? Smith (14-5) vs. Benji ?Razor? Radach (19-4)
Chris ?Cyborg? Santos (6-1) vs. Hitomi ?Girlfight Monster? Akano (14-5)

– pozostałe walki:

Marcus Royster (0-1) vs. Yohan Banks (2-1)
Luke Rockhold (3-1) vs. Buck Meredith (3-2)
Eric Lawson (8-2) vs. Richard Montoya (6-5)
Raul Castillo (5-0) vs. TBD
James Terry (5-1) vs. Zak Bucia
Jeremy Tavares (0-3) vs. Shingo