Cole Miller vs Junie Browning: Bad Blood rozpoczęty !

11 luty 2010
0

Już na początku kwietnia będziemy świadkami ekscytującej walki. Kontrowersyjny uczestnik reality show „The Ultimate Fighter” Junie Browning zmierzy się z Cole Miller’em.
Od ósmej serii TUF, każda walka wyszczekanego zawodnika wyczekiwana jest z niecierpliwością. Większość mam wrażenie, czeka na jego porażkę, ale pewnie jest również część fanów, którą urzekł swoją postawą.
W każdym razie typowy 'trash talking’, czyli wzajemne obrzucanie się wyzwiskami rozpoczęło się. W tym wypadku działa to obustronnie i żaden z zawodników nie ma zamiaru odpuścić. Oto co Junie ma do powiedzenia o Millerze:

Myślę że Cole raczej nie jest w czołówce zawodników UFC… nie jest na tyle dobry. Mówiąc szczerze, nie martwię się tym, co wniesie do tej walki. Jest dobrym zawodnikiem, ale czuję że jestem dla niego dużym wyzwaniem.
Muszę uważać na jego zasięg oraz trójkątne duszenie i to by było na tyle. Wszystko inne jest zwykłe. Myślę, że jestem lepszy od niego w każdym aspekcie. Jestem lepszy w stójce jak i na ziemi.

Cole Miller nie pozostaje dłużny i dorzuca swoje 3 grosze:

Uważam, że nie jest zbyt sprawny technicznie w żadnym z aspektów walki. Jego umiejętności submission są bardzo podstawowe. On już udowodnił jak bardzo znajdują się poniżej przeciętnej. Widziałem kilka jego walk. I tak jak powiedziałem, niektóre jego atrybuty są mocno poniżej poziomu.

Pozostaje nam jedynie czekać na wystąpienie obu panów a na końcu czeka nas pewnie uścisk dłoni (lub nie). Ale wpierw muszą dać sobie po gębie, żeby dojść do wniosku, że to nie miało sensu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x