Dana White wściekły po decyzji sędziego Eve LaVigne…

11 luty 2010
0

Sposób w jaki została rozstrzygnięta walka 'Matt Brown vs Pete Sell’ pozostawia wiele do życzenia. Oczywiście wpadki zdarzają się wszędzie, ludzie wciąż mają pretensje do sędziów że ci przerywają zbyt wcześnie. No więc… tym razem dostali to czego chcieli. Czy na pewno?
Wściekły po wyżej wymienionej walce, Dana White powiedział w jednym z wywiadów:

„Martwię się o Pete’a Sell. Wysłałem go do szpitala na rezonans magnetyczny.
Doprowadza mnie to do szału, bo to jest sprawa osobista. Ci goście trenują tak ciężko (Aaron Riley and Shane Nelson), byli na obozie treningowym przez 6/8 tygodni trenując, a później przylecili kawał drogi by walczyć i żeby ostatecznie ich walka została zatrzymana w taki sposób. Ludzie popełniają błędy na okrągło, ale ten był naprawdę koszmarny.”

„Byłem również bardzo niezadowolony po walce Pete’a Sell. Sędzie Yves LaVigne zwykle sędziuje bardzo dobrze. Mówię poważnie – nie żartuję – uszkodziłem sobie rękę waląc nią o oktagon, drąc się aby przerwał walkę. W ciągu ośmiu lat, nigdy przedtem nie zrobiłem tego. Nie wiem nawet co powiedzieć. To mnie doprowadza do szału.
Byem po prostu w szoku, kiedy widziałem co się dzieje. Po tym jak odciągną Matt’a Brown od Sell’a, który nie mógł się bronić, machnął ręką aby kontynuowali walkę, gwarantując jeszcze jedną minutę rzeźni.”

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x