Freddie Roach po walce Arlovskiego: „Nie mam nic do Fedora.”

11 Luty 2010
0

Legendarny, amerykański trener wielu gwiazd bokserskich, powiedział w wywiadzie że nie ma nic do Fedora Emilianenko. Przypominamy że Roach zajmuje się stroną bokserską Andrei’a Arlovskiego. Tego Arlovskiego, który został brutalnie spacyfikowany przez Fedora, w styczniu, na gali Affliction 2.
Zaraz po walce Roach stwierdził że Emilianenko wygrał szczęśliwym trafem, ale jakiś czas później udzielił wywiadu dla SunSport, aby wyjaśnić ten problem. Trener stwierdził:

Mieliśmy świetny plan walki a Andrei walczył idealnie… później zapytałem go nawet ‚Czy to było łatwe?’.
Wszystko działało naprawdę dobrze – byliśmy pierwszymi, którzy sfrustrowali Fedora.
Jest świetnym bokserem ale Andrei naprawdę zrobił mu krzywdę jednym ze swoich kopnięć i później zamierzał skończyć to kolanem – nigdy tego nie planowaliśmy – wtedy został złapany w powietrzu i znokautowany.
To właśnie jest sedno sportów walki – jeżeli popełnisz błąd, to zapłacisz za niego. Szczególnie w wadze ciężkiej.
Fedor patrzył w dół, kiedy wystrzelił to uderzenie – mój człowiek popełnił błąd wbiegając na nie. Andrei popełnił ogromny błąd. Fedor jest świetnym bokserem i nic do niego nie mam – zrobił to co należało aby wygrać walkę.

Roach trenuje obecnie mistrza wagi średniej UFC – Anderson’a Silve, i wyjawia że mistrz wciąż marzy o bokserskim pojedynku z Roy Jones Jr. Trener dodaje:

„Anderson Silva będzie u mnie w przyszłym miesiącu i chce walczyć z Roy’em. Ale on jeszcze nie jest na to gotowy, aczkolwiek będzie niezły.”

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o