Herring o swojej kontuzji i możliwości walki na UFC 103

12 Luty 2010
0

Były zawodnik wagi ciężkiej Pride FC, obecnie zawodnik UFC – Heat Herring, zdradził co nieco informacji na temat kontuzji, która zmusiła go do zrezygnowania z walki na UFC 99. Przez długi czas zmagał się z decyzją, aby w końcu przełożyć swój występ na UFC 103, gdzie wystąpi przed swoją publicznością w Texasie.

„To był pierwszy raz, kiedy musiałem wycofać się z walki i nie było to łatwe. Zupełnie mi to nie pasowało. Mam astmę, która najwyraźniej się pogarsza. Nie mogłem jednak wziąć ze sobą tych inhalatorów z kortazynem, ponieważ to dałoby mi wynik pozytywny na teście antydopingowym. Więc byłem między młotem a kowadłem, mówiąc najprościej. Przez dwa lub trzy tygodnie przed walką, leżałem przykuty do łóżka. Stresując się przez ten cały czas porozmawiałem z lekarzami i oni powiedzieli że ‚nie ma szans, muszę się wycofać’. Mam jednak szansę zawalczyć na UFC 103 w Texasie, przed własną publicznością. Jeszcze nie wiem na pewno, ale muszę już myśleć nad dograniem obozu przygotowawczego, jeżeli ma to się wydarzyć… zobaczymy. Robię to już od 13 lat i decyzja o wycofaniu się z pojedynku… muszę po prostu wszystko sobie poukładać w głowie, zanim zrobię coś głupiego.”

Ostatni raz fani widzieli Heath’a na UFC 87, gdzie został mocno zdominowany przez obecnego mistrza wagi ciężkiej – Brock’a Lesnar’a.
Ja pamiętam Herring’a z początków jego kariery, kiedy to startował w Brazylii na International Vale Tudo, gdzie zasad było dużo mniej niż obecnie a do tego walczyło się bez rękawic – to była dopiero jatka. DO tego Heath świetnie tam sobie radził. Później Pride FC i nie tylko, gdzie również zapowiadał się na mocnego zawodnika. Następnie chwile słabszej formy, kiedy to wziął się w garść i zaczął mocne treningi Muay Thai w Golden Glory. To na początku dało naprawdę pozytywne rezultaty i odbicie w wygranych.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o