Mauricio Shogun Rua: „Prawa ręka Chucka to niebezpieczna broń.”

11 luty 2010
0

Wielkimi krokami zbliża się bardzo oczekiwana walka 'Chuck Lidell vs Mauricio Rua’. Oboje przeżywają ciężkie chwile swojej kariery, dlatego dla obojga jest to bardzo ważny pojedynek. Jak wiadomo, zwycięzca wyjdzie z oktagonu tylko jeden. Oto co Shogun ma do powiedzenia o swoim przeciwniku.

Ta walka, to dla mnie pojedynek życia. Wiem, że Chuck to wciąż świetny fighter. Jeżeli zwyciężę z nim, moje imię będzie bardziej znane.
Trenuję tak ciężko, jak jeszcze nigdy w życiu. Ludzie wokół mnie wiedzą jak ciężko ćwiczę i jak bardzo poświęciłem się przygotowaniom. To jest jedyna rzecz, którą mogę zrobić, ponieważ wiem jak dużo ta walka oznacza.
Prawa ręka Chuck’a to niebezpieczna broń. Ma bardzo dobry, prawy hak i uderzenia z góry (ponad głową). Dlatego wzięliśmy to pod uwagę, jako część treningu.
Trenujemy bardzo specyficznie, idealnie pod jego styl walki. To jest właśnie ewolucja MMA – ludzie trenują pod najmocniejsze i najsłabsze punkty swojego przeciwnika.
Myślę, że na Chuck’u spoczywa duża presja, gdyż każdy oczekuje od niego wygranej. Po moim ostatnim, słabym występie wszyscy spodziewają się, że on wygra.
Wielu ludzi mnie skreśla. Myślę że to dobrze, to daje mi większą motywację do treningów. Czuję że nie mam nic do stracenia.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x