Mousasi zmotywowany przez King Mo.

19 Luty 2010
1
Mousasi zmotywowany przez King Mo.

Mistrz wagi pół ciężkiej Strikeforce, Gegard Mousasi w wywiadzie dla MMAJunkie.com opowiedział o rosnącej motywacji przed obroną tytułu w nadchodzącej walce z ?King Mo?.
W wywiadzie dla MMAJunkie.com, Mousasi stwierdził:

?Lawal jest pewny siebie. To mnie bardzo cieszy, ponieważ przyjdzie mu za to zapłacić wewnątrz klatki. Jestem jeszcze mocniej zmotywowany do walki, ponieważ tak bardzo siebie miłuje. Myślę, że spędza przed lustrem 24 godziny dziennie.

Być może jest miłym gościem. Osobiście, jeżeli go poznasz, być może jest w porządku. Ale dla mnie, kiedy muszę się z nim zmierzyć, nie muszę go lubić. Cały czas rywalizuje i miele ozorem, dlatego nie muszę czuć do niego sympatii.

Kiedy już zostaniesz znokautowany po raz pierwszy w życiu, nie jesteś już tym samym fighterem. On nawet wyzwał na pojedynek Fedora, mając na koncie 6 walk. Nie wiem co mam o tym sądzić. Jest pewny siebie, ponieważ nigdy nie przegrał. Chcę zobaczyć jak zareaguje kiedy go uderzę i jak będzie walczył. Mam mocną szczękę a on jest właściwie zapaśnikiem z dobrym uderzeniem I ground & pound.

Mam przynajmniej takie samo ground & pound, a nawet lepsze, bo powiększone o arsenał technik kończących. Jego zapasy to jedyny atut w którym jest lepszy. Jednak w klinczu będę używał kolan. Mam również swój boks, dlatego nie obawiam się go.?

Mousasi skomentował również jego rozstanie z menadżerami M-1 Global:

?Robiłem bardziej walki pokazowe. M-1 nie było stać, żeby mi płacić?

Jednego możemy spodziewać się po walce obu zawodników. Z całą pewnością będzie to bardzo dynamiczna walka i emocji nie zabraknie.


Kolekcja odzieży >>> Cage Wear <<< w której trenuje Gegard Mousasi już dostępna.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
cycu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cycu
Gość
cycu
Offline

co go żerard zmłuci to bajka 🙂