Nowy wywiad z Krzysztofem Soszyńskim przed walką na UFC 97 !

11 Luty 2010
0

19 kwietnia, na UFC 97, Krzysztof Soszyński ponownie skrzyżuje rękawice. Tym razem jego przeciwnikiem będzie Brian Stann z rekordem MMA 6-1-0. Dzisiaj rano zrobiłem szybki wywiad z Krzysztofem, skupiając się na jego przygotowaniach do pojedynku.

Takedown: Cześć Krzysztof, jak przebiega twój proces przygotowawczy do nadchodzącej walki na UFC 97?
Krzystof: Cześć, przygotowania przebiegają po prostu świetnie.

Takedown: Nad jakimi aspektami twojej gry jesteś obecnie najbardziej skoncentrowany?
Krzysztof: Jestem skupiony na każdym aspekcie, wciąż mam sporo do nauczenia się. Trenuję więc naprawdę ciężko, aby powiększyć arsenał swoich możliwości.

Takedown: Jak wyglądają przygotowania w Team Quest, czy jest ktoś odpowiedzialny za zebranie materiałów video o twoim przeciwniku? Siadacie wtedy wspólnie, oglądacie jego walki, szukacie słabych stron i ustalacie strategię?
Krzysztof: Zdecydowanie tak, studiujemy taśmy i szukamy słabości, które można by wykorzystać.

Takedown: Kto obecnie pomaga ci w treningach?
Krzysztof: Cały Team Quest.

Takedown: Z historii walk twojego przeciwnika wnioskuję że Brian jest zawodnikiem wyznającym zasadę: ?wygraj lub zgiń?. Wszystkie jego walki kończą się nokautami lub nokautami technicznymi, żadna z nich nigdy nie skończyła się decyzją sędziów. Czy zamierzasz wcześnie zakończyć pojedynek?
Krzysztof: Mamy ustalony plan walki i jeżeli w trakcie jego wykonywania pojawi się szansa na jej szybkie skończenie, to będę bardzo szczęśliwy. Mocno wierzę że będzie to twarda i nieustępliwa walka.

Takedown: Głośno jest ostatnio o skandalu z nieprawidłowo użytą wazeliną podczas walki GSP vs BJ Penn. Co ty o tym myślisz? Czy możesz coś powiedzieć z osobistego doświadczenia, czy może nie dbasz o to i po prostu robisz to, co do ciebie należy?
Krzysztof: Osobiście wydaje mi się że cała ta historia została po prostu rozdmuchana do niebotycznych rozmiarów. To wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.

Takedown: Mówiąc o osobistych doświadczeniach… jak do tej pory MMA wpłynęło na twoje zdrowie i co robisz aby utrzymać je w jak najlepszym stanie?
Krzysztof: Czuję że jestem w życiowej formie. Może nie jestem tak silny i muskularny jak byłem w przeszłości ( ok. 310 funtów = 141 kg czystej masy mięśniowej), ale mimo to czuję się fantastycznie. Za każdym razem kiedy mam badania, lekarz mówi że jestem w świetnej formie.

Takedown: Obecnie kręcona jest dziewiąta seria ?The Ultimate Fighter ? Hendo vs Bisping??Czy zobaczymy cię w roli jednego z trenerów drużyny amerykańskiej (jeżeli wolno tobie o tym mówić)?
Krzysztof: Nie będę trenerem w TUF 9. Byłem w tym czasie w Korei, odwiedzić bazę żołnierzy amerykańskich a później w Kanadzie, aby spędzić trochę czasu z synem.

Takedown: A co myślisz o walce pomiędzy trenerami na zakończenie nowej edycji TUF?
Krzysztof: To będzie świetny pojedynek, Bisping bardzo się poprawił ostatnimi czasy. Myślę jednak że doświadczenie i zapasy Dana Hendersona zapewnią my zwycięstwo w tej walce. Chciałbym jednak zobaczyć Hendo w lepszej formie niż był w walce z Franklinem.

Takedown: Dziękuję i powodzenia w kwietniowej walce z Brianem Stann.
Krzysztof: Dziękuję również i do usłyszenia wkrótce…

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o