Rashad Evans prawdopodobnie w walce z Lyoto Machida..

11 Luty 2010
0

Mistrz UFC – ‚Sugar” Rashad Evans spodziewa się, że do najbliższej walki stanie naprzeciw Brazylijczyka Lyoto Machida, a nie Rampage’a. Mówimy oczywiście o gali UFC 98, w Las Vegas, 23-go maja. W wywiadzie dla Sherdog’a, Evans powiedział:

Jak się dowiedziałem, Rampage może potrzebować trochę czasu na odpoczynek. Prawdopodobnie więc będzie to jednak Machida, ale nie mam jeszcze oficjalnego potwierdzenia.
Nie wiem, mam to dziwne uczucie. Kiedy wszedłem do oktagonu i słuchałem Rampage’a, miałem wrażenie że mówi ‚Tak, masz szczęście że nie byłem gotowy w 100%’ i od razu zaczął od wymówek. Brzmiało to jak pojedynek na wymówki, więc z góry wiedziałem że nie podejmie wyzwania.
Kiedy tam byłem, po prostu nie spodziewałem się tego. Chciałem tylko stanąć ‚twarzą w twarz’, ale wtedy on zaczął tą swoją gadkę. Nie byłem nawet w nastroju do zabaw czy wygłupów, właśnie widziałem jak jeden z moich najlepszych przyjaciół przegrywa walkę i to w ciągu ostatnich 10 sekund pojedynku.
Widziałem to w oczach Jardine’a, jak bardzo był zawiedziony i szczerze mu współczułem. A wtedy ten gość obrzucił mnie swoimi tekstami, i naprawdę, chciałem uderzyć go w twarz, lecz wiedziałem że to jeszcze nie jest dobry moment na to. Starałem się więc uspokoić, ja po prostu nie lubię takich brudnych gadek. Jak już wdawałem się w uliczną bijatykę, to nie wdawałem się w gadki – po prostu uderzałem. Nigdy nie lubiłem być tak blisko czyjejś twarzy i tylko gadać.

Evans wypowiedział się również o potencjalnym przeciwniku – Lyto Machida. Rashad stwierdził

Ten gość jest fenomenalny, lepiej niż fenomenalny. Z walki na walkę wygląda coraz lepiej. Ale to jest właśnie taki biznes. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że czasami idziesz walczyć z przeciwnikiem, który czasami wydaje się nie do przejścia. Ale wtedy udaje ci się go rozgryźć i to sprawia, że zwycięstwo wydaje się jeszcze słodsze. Każdy ma jakąś słabość, nawet Machida.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o