Soszyński i Bonnar chcą rewanżu!

23 Luty 2010
0
Soszyński i Bonnar chcą rewanżu!

W wyniku nieszczęśliwego zderzenia głowami, ubiegłotygodniowa walka Bonnar vs Soszyński, skończyła się sporym rozcięciem tego pierwszego i kontrowersyjną decyzją lekarza o przerwaniu walki.
Zazwyczaj jeśli walka jest przerywana na skutek niezamierzonego faulu w ostatniej rundzie, sędziowie kierują się punktami z przebiegu walki. W przypadku sobotniego występu ?Polskiego Eksperymentu? sędziowie jednak przyznali techniczny nokaut, pomimo wyraźnego zderzenia głowami widocznego na replay?u.
Podczas konferencji po gali, Bonnar powiedział, że chce powtórnej walki z Polakiem.

?Ja chcę dokończyć walkę, ludzie! Pozostało tylko kilka minut do końca, tak? Poza tym to było zderzenie głowami!? ? Mówił Bonnar. ?Najgorszą rzeczą jest fakt ? spójrzcie tutaj (wskazując na swoją głowę) ? że ta rana ma kształt litery K. Ja teraz będę musiał chodził z blizną w kształcie K, jak Krzysztof. To jest dopiero wkurzające! Jasne, że marzę o powtórnej walce!?

Na co Soszyński odpowiedział:

?Zgadzam się ze Stephan?em. Jeśli UFC tego zechce i fani tego chcą, powinniśmy zakończyć to co zaczęliśmy, ale to wszystko zależy od UFC?

Walka Soszyńskiego z Bonnarem, została uznana za najlepszą walkę wieczoru. My z niecierpliwością czekamy na decyzję UFC, jednocześnie zapraszając was do śledzenia przebiegu wydarzeń razem z mma.takedown.pl

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o