Spencer Fisher przed pojedynkiem z Caol Uno – wywiad.

11 Luty 2010
0

Zawodnik wagi lekkiej, Spencer ‚The King’ Fisher, opowiada o tym dlaczego jego walka na UFC 99, będzie najtrudniejszą walką w jego dotychczasowej karierze.

Caol Uno wraca po przegranej z Shinya Aoki. Czy spodziewasz się, że będziesz stanowił ten sam problem dla Uno?
Aoki i ja, jesteśmy zupełnie różnymi od siebie zawodnikami. Ja jestem uderzaczem, który wnosi aspekt Jiu-Jitsu. Aoki to grappler tylko i wyłącznie. Nie ma w nim ani krzty z boksera. Aoki zanurkuje aż po sznurówki twoich butów a ja zmuszę cię żebyś zjadł moje sznurówki. Stanowię wyzwanie innego rodzaju. Jestem bardziej agresywny i planuję urwać twoją głowę.

Uno znany jest ze swoich zdolności grapplerskich na światowym poziomie. Czego się po nim spodziewasz?
Jest bardzo silnym zapaśnikiem. Zacząłem przygotowania miesiąc wcześniej, ponieważ Caol Uno nigdy się nie męczy. Przez większość walk sprowadzał przeciwników do parteru i tłukł ich. Ale lubi również walkę w stójce. Jest grapplerem na światowym poziomie, zajął drugie miejsce na ADCC. Oczekuję, że będzie najcięższym przeciwnikiem jakiego doświadczyłem w UFC.

Jeżeli pokonasz Uno, z kim chciałbyś się zmierzyć w następnej kolejności?
Chcę walczyć z kimś, kto przyjdzie walczyć a nie leżeć na mnie przez 3 rundy. Mówię wprost… jeżeli zamierzasz sprowadzić mnie do parteru, skończ walkę. Nie leż na mnie jak koc, nikt nie chce tego oglądać. Chciałbym walczyć z BJ Penn’em, myślę że jest najlepszym zawodnikiem na świecie. Wiem że jego przegrana byłą kontrowersyjna oraz, że wkrótce zmierzy się z Florian’em. Dla BJ Penn’a będzie to pewnego rodzaju oświadczenie/deklaracja.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o